گل‌گهر با شکست صنعت نفت مدعی ماند / آبادانی‌ها در خطر

تیم فوتبال گل‌گهر سیرجان موفق شد در هفته بیستم لیگ برتر باشگاه‌های ایران مقابل صنعت نفت آبادان به برتری یک بر صفر دست پیدا کند.

گل‌گهر با شکست صنعت نفت مدعی ماند / آبادانی‌ها در خطر

به گزارش مملکت آنلاین، تیم‌های گل‌گهر و صنعت نفت آبادان امروز چهارشنبه در هفته بیستم لیگ برتر در استادیوم شهید سردار سلیمانی به مصاف هم رفتند.

قضاوت این بازی را «امیر عرب براقی» با کمک‌های «علی اکبر نوری» و «مهدی شریفی» بر عهده داشتند.

گل گهر سیرجان در هفته گذشته به ملوان باخت تا در این بازی خانگی به شدت به دنبال پیروزی باشد. آنها به دنبال این بودند با حمایت تماشاگرانشان به سه امتیاز کامل رسیده تا چند پله‌ای در جدول رده‌بندی صعود داشته باشند.

صنعت نفت آبادان نیز برای فرار از منطقه سقوط و پایان دادن به حاشیه‌هایش به دنبال کسب امتیاز در سیرجان بود اما آنها در این راه ناموفق بودند.

سیرجانی‌ها در نیمه دوم بر فشار حملات خود افزودند تا اینکه در دقیقه ۸۰ به گل پیروزی دست پیدا کردند. ارسال کرنر روبرتو تورس روی دروازه آبادانی‌ها با ضربه سر تماشایی احمد زنده روح همراه شد تا گل اول این تیم شکل بگیرد.

در دقایق باقیمانده‌ صنعت نفت برای زدن گل تساوی تلاش زیادی انجام داد اما فایده‌ای نداشت تا شکستی دیگر در کارنامه این تیم ثبت شود.

گل گهر با پیروزی در این مسابقه تعداد امتیازات خود را به عدد ۳۳ رساند تا به جایگاه سوم جدول رده‌بندی صعود کند و صنعت نفت آبادان با این باخت یک پله سقوط در رتبه پانزدهم قرار گرفت.

انتهای پیام/

ارسال نظر