محکومیت شش باشگاه فوتبال توسط کمیته انضباطی

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال جدیدترین آرای خود را درباره پرونده‌های مطروحه اعلام کرد.

محکومیت شش باشگاه فوتبال توسط کمیته انضباطی

به گزارش مملکت آنلاین، با توجه به شکایت محمد جعفری از باشگاه چوکا تالش، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳ میلیارد و ۵۰۰ ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۳۳ میلیون و ۵۲۵ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

همچنین پرونده شکایت باشگاه سپاهان از باشگاه ایران خودرو بابت غرامت آموزش رضا غندی پور، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۳۵۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۳ میلیون و ۳۵۲ هزار و ۵۰۰ ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پی شکایت محمد جواد عباسی از باشگاه استقلال خوزستان، کمیته وضعیت نسبت به دعوی خواهان به میزان ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون ریال قرار رد صادر کرد.

با توجه به شکایت مظاهر رحیم‌پور از باشگاه هوادار، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۷۱۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۲۷ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

همچنین در پی شکایت ذبیح الله پنبه کار از باشگاه دریا کاسپین بابل، این باشگاه به پرداخت مبلغ یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۴۲ میلیون و ۵۱۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

در پرونده شکایت رحیم مهدی زهیری از باشگاه خلیج فارس ماهشهر، این باشگاه به پرداخت مبلغ ۴ میلیارد ریال بابت اصل خواسته و مبلغ ۱۵۲ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر