فولاد خوزستان، صنعت نفت را به رده آخر فرستاد

تیم فولاد خوزستان در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر موفق شد صنعت نفت آبادان را شکست دهد.

فولاد خوزستان، صنعت نفت را به رده آخر فرستاد

به گزارش مملکت آنلاین، در چارچوب هفته هفدهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۶ دو تیم صنعت نفت آبادان و فولاد خوزستان در ورزشگاه تختی شهر آبادان به مصاف هم رفتند.

آبادانی ها هم‌اکنون با ۱۱ امتیاز در رتبه پانزدهم جدول قرار دارند و کاندید سقوط هستند و فولاد نیز با ۱۵ امتیاز در رده دوازدهم جدول جای گرفتند. از طرفی نیز این دو تیم در مرحله یک شانزدهم نهایی رقابت‌های جام حذفی برابر حریفان لیگ یکی خود از دور این رقابت‌ها کنار رفتند.

تلاش‌های دو تیم برای به ثمر رساندن گل در نیمه نخست بازی راه به جایی نبرد تا دو تیم بدون زدن گلی برای نیمه مربیان راهی رختکن شوند.

دقیقه ۷۳ بازی فولادی‌ها صاحب ضربه کرنر شدند که سعید واسعی پشت توپ ایستاد. ارسال این بازیکن با ضربه سر ساسان انصاری همراه شد که سنگربان صنعت نفت موفق به مهار این توپ شد اما توپ برگشتی به موسی کولیبالی رسید تا دروازه خالی را باز کند تا فولاد از حریف پیش بیافتد.

در دقایق پایانی بازی نیز مجتبی نجاریان برای گل دوم فولاد را وارد دروازه میزبان کرد تا این بازی با برتری ۲ بر صفر به پایان برسد. فولادی‌ها با این برد ۱۸ امتیازی شدند و به رده دوازدهم جدول صعود کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر