امید ابراهیمی از فوتبال ملی خداحافظی کرد

پس از شکست برابر قطر، امید ابراهیمی از بازی‌های ملی کناره‌گیری کرد.

امید ابراهیمی از فوتبال ملی خداحافظی کرد

به گزارش مملکت آنلاین، تیم ملی فوتبال ایران در مسابقه‌ای تلخ و پر از حسرت، با نتیجه سه بر دو مقابل قطر تن به شکست داد تا نتواند پس از سال‌ها، حضور در فینال جام ملت‌های آسیا را تجربه کند.

امید ابراهیمی که پیش از این به دلیل مصدومیت، جام جهانی ۲۰۲۲ را از دست داده بود، در آخرین فهرست تیم ملی برای حضور در جام ملت‌های آسیا حضور یافت و توانست یکی از مسافرین قطر باشد.

این بازیکن باتجربه و ۳۶ ساله در تمامی بازی‌های جام ملت‌ها به میدان رفت و در بازی برابر ژاپن نیز یکی از مهره‌های ترکیب اصلی تیم بود. او برابر قطر نیز از ابتدا به میدان رفت ولی بین دو نیمه جایش را به محمد محبی داد.

ابراهیمی در پایان دیدار امشب برابر قطر و حذف از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا، اعلام کرد که از بازی‌های ملی کناره‌گیری کرده است تا بازی امشب، آخرین حضور او در لباس تیم ملی باشد.

این بازیکن نخستین بازی ملی خود را در سال ۲۰۱۳ و جدال برابر عمان تجربه کرد و در تمامی دیدارهای جام جهانی ۲۰۱۸ و جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ در ترکیب اصلی تیم ملی حاضر بود.

ابراهیمی با حضور در بازی برابر قطر، برای پنجاه و هفتمین بار، حضور در لباس تیم ملی را تجربه کرد و بدین ترتیب از بازی‌های ملی کناره‌گیری کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر