کنفدراسیون فوتبال آسیا، تعویق بازی ایران و ژاپن را نپذیرفت

سرپرست تیم ملی فوتبال می‌گوید که کنفدراسیون آسیا به درخواست ایران مبنی بر تعویق برگزاری بازی با ژاپن پاسخی نداده است و با این حساب این بازی طبق برنامه قبلی برگزار خواهد شد.

 کنفدراسیون فوتبال آسیا، تعویق بازی ایران و ژاپن را نپذیرفت

به گزارش مملکت آنلاین، تیم ملی فوتبال ایران درحالی فردا -شنبه ۱۵ بهمن‌- در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا-قطر از ساعت ۱۵ به وقت ایران به مصاف تیم ژاپن خواهد رفت که چهارشنبه هفته گذشته، شاگردان امیر قلعه‌نویی ماراتن سنگینی مقابل سوریه داشتند و بعد از ۱۲۰ دقیقه بازی مقابل این تیم(با نتیجه یک بر یک)، درنهایت در ضربات پنالتی با نتیجه ۵ بر ۳ به پیروزی رسیدند.

فرصت کم تیم ملی ایران برای ریکاوری کامل عاملی شد تا فدراسیون فوتبال ایران درخواست تعویق برگزاری بازی مقابل ژاپن را به مسئولان کنفدراسیون فوتبال آسیا(ای‌اف‌سی) ارسال کند.

مهدی محمدنبی، سرپرست تیم ملی فوتبال در تشریح آخرین شرایط بررسی درخواست ایران برای تعویق برگزاری این دیدار در گفت‌وگو با یک برنامه تلویزیونی گفت: طبق زمان تعیین شده از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا، فاصله بین ۲ بازی ۴۸ ساعت است که اصلا با استانداردهای جهانی مطابقت ندارد و بسیار زمان کمی است.

وی افزود: با این حال فدراسیون فوتبال ایران به رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا درخواست داد که بازی با ژاپن به تاخیر بیفتد آن هم به دلیل فاصله کم بازی سوریه تا ژاپن که تا این لحظه مورد قبول کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار نگرفته و جوابی به درخواست ایران داده نشده است. با این حساب بازی طبق برنامه قبلی فردا ساعت ۱۵ برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر