پرسپولیس، نساجی را اقتصادی برد و مدعی شد

تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار معوقه هفته یازدهم لیگ برتر برابر نساجی مازندران به برتری خانگی یک بر صفر دست یافت.

پرسپولیس، نساجی را اقتصادی برد و مدعی شد

به گزارش مملکت آنلاین، پرسپولیس در دیداری معوقه از هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال ایران در شرایطی به مصاف نساجی رفت که شاگردان گل‌محمدی باتوجه به شکست سپاهان برابر هوادار این بخت را داشتند تا در صورت برتری، با استقلال هم امتیاز شده و به فاصله دو امتیازی صدر جدول برسند.

در شرایطی که اسم نبیل باهویی برای حضور در این بازی اعلام شده بود اما لحظاتی قبل از شروع بازی، با تصمیم سرمربی سرخ‌پوشان شهاب زاهدی جایگزین شد و به زمین بازی رفت. همچنین با توجه به سرماخوردگی میلاد سرلک و نیمکت‌نشینی مسعود ریگی، با نظر گل‌محمدی سینا اسدبیگی برای اولین بار در این فصل در ترکیب اصلی پرسپولیس قرار گرفت. در آن سوی میدان نساجی با لوکاس آلکاراس سرمربی جدید و اسپانیایی خود پا به میدان گذاشت.

این دیدار تماشاگران ویژه‌ای هم دارد که از آن جمله می‌توان به مربیان تیم ملی اشاره کرد. قضاوت این بازی بر عهده سیدرضا مهدوی بود و امیررضا آشورماهانی، احد سلطانی و فرزاد منصوری او را در امر قضاوت یاری کردند.

در همان دقایق ابتدایی بازی و بعد از چند فرصتی که سرخ‌پوشان تهرانی از دست دادند در دقیقه ۳۱ ارسال مهدی ترابی با ضربه سر شهاب زاهدی به گل تبدیل شد تا هواداران این تیم به جشن و پایکوبی بپردازنند.

در ادامه پرسپولیسی‌ها در صدد حفظ مالکیت توپ و میدان بودند و نساجی نیز در صدد بود تا از فرصت‌های به دست آمده برای جبران نتیجه استفاده کند. در نهایت در پایان ۴۵ دقیقه نخست پرسپولیس با برتری یک بر صفر به رختکن رفت تا دو تیم برای نیمه دوم آماده شوند.

در ابتدای نیمه دوم وحدت حنانوف و محمد عمری جایگزین دانیال اسماعیلی‌فر و سعید صادقی شدند. در دقیقه ۵۸ این دیدار تعلل محمد عمری باعث شد یک فرصت مسلم گلزنی از دست سرخ‌پوشان برود تا کار همچنان با تک گل نیمه نخست ادامه یابد.

در دقیقه ۶۰ آریا برزگر که سابقه بازی در پرسپولیس را داشت به جای علاء عباس برای نساجی به میدان آمد.در همین دقیقه هم گیورگی گولسیانی کارت زرد گرفت تا با احتیاط بیشتری دقایق باقی مانده را برای پرسپولیس بازی کند.

در دقیقه ۶۶ آلکاراس اسماعیل بابایی را به جای صابر حردانی به زمین فرستاد تا خلاءهای تیم خود را پر کند، در دقیقه ۷۱ فرشید اسماعیلی هم جای خود را به امیرحسین مهجوری داد.

در دقیقه ۸۹ نساجی یک فرصت خوب گلزنی داشت اما دستان بیرانوند توپ را مهار کرد تا این بخت گلزنی از دست برود. این دیدار در پایان با همان تک‌گل شهاب زاهدی به پایان رسید تا ۳ امتیاز این دیدار به پرسپولیس برسد.

با این نتیجه پرسپولیس رده سومی، ۲۹ امتیازی شد و به استقلال تهران رسید. اکنون استقلال با تفاضل گل بهتر در جایگاه دوم است و سپاهان با ۳۱ امتیاز در صدر جدول قرار دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر