رونالدو و یارانش حذف شدند / فرانسه حریف اسپانیا شد

تیم ملی فوتبال فرانسه با برتری برابر پرتغال حریف اسپانیا در نخستین دیدار دور نیمه‌نهایی یورو ۲۰۲۴ شد.

رونالدو و یارانش حذف شدند / فرانسه حریف اسپانیا شد

به گزارش مملکت آنلاین، تیم‌های ملی فوتبال پرتغال و فرانسه در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۴ شامگاه جمعه ۱۵ تیر در ورزشگاه «ولکس پارک» هامبورگ و با قضاوت «مایکل اولیور» رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی در وقت‌های قانونی ۹۰ دقیقه با نتیجه تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب پرتغال: کاستا، کانسلو (۷۴- نلسون سمدو)، دیاز، په‌په، مندس، ویتینا، پالینیا (۷۹- کارت زرد) (۲+ ۹۰ - روبن نوس)، سیلوا، فرناندز (۷۴- فرانسیسکو کونسیسائو)، لیائو (۱۰۶- ژوائو فلیکس)، رونالدو

ترکیب فرانسه: منیان، کنده، سالیبا (۸۴- کارت زرد)، اوپامکانو، هرناندز، کانته، شوامنی، کاماوینگا (۹۱- یوسوف فوفانا)، گریزمان (۶۷- عثمان دمبله)، کولو موانی (۸۶- مارکوس تورام)، امباپه (۱۰۶ -بردلی بارکولا)

دو تیم در طول ۹۰ دقیقه موقعیت‌های زیادی برای گلزنی خلق کردند اما هیچکدام از توپ‌ها وارد دروازه نشد تا کار به وقت‌های اضافه کشیده شود. در دو نیمه وقت‌های اضافه هم دو تیم هرچقدر تلاش کردند موفق نشدند دروازه یکدیگر را باز کنند تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شود.

در نهایت فرانسه در ضربات پنالتی موفق شد با نتیجه ۵ بر ۴ پرتغال را شکست دهد و حریف اسپانیا در نیمه نهایی شود. دیدار دو تیم فرانسه و اسپانیا سه شنبه ۱۹ تیر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر