بینی ام‌باپه در اولین بازی فرانسه در یورو ۲۰۲۴ شکست!

کیلیان امباپه، کاپیتان فرانسه، در دقایق پایانی بازی مقابل اتریش از ناحیه بینی دچار آسیب دیدگی شد.

بینی ام‌باپه در اولین بازی فرانسه در یورو ۲۰۲۴ شکست!

به گزارش مملکت آنلاین، تیم ملی فوتبال فرانسه بازی مقابل اتریش را با مصدومیت نگران کننده کیلیان امباپه به پایان رساند.

کاپیتان فرانسه با این حال خوش شانس نبود تا با حضور در زمین مسابقه برتری تیمش با همین یک گل را جشن بگیرد و با اتفاقی نگران کننده بازی را به پایان رساند.

در دقیقه ۸۶ بازی روی ارسال به سمت دروازه اتریش، امباپه قصد داشت با ضربه سر به توپ ضربه بزند که به اشتباه به شانه کوین دانسو ضربه زد و از شدت درد فریاد زد.

لحظاتی بعد دوربین‌های تلویزیونی نشان دادند که کادر پزشکی فرانسه به سرعت وارد زمین شده‌اند و صورت خونین امباپه دیده شد. تیم پزشکی سعی کردند را گذاشتن پنبه در داخل بینی آسیب دیده، خونریزی را متوقف کرده و این بازیکن را از زمین خارج کنند.

این اقدام موفق بود و تیم پزشکی امباپه را از پشت دروازه اتریش به بیرون از زمین بردند تا بازی به جریان بیفتد. او با نزدیک شدن به نیمکت فرانسه بدون اجازه داور چهارم ناگهان وارد زمین شد.

امباپه وارد زمین شد، روی زمین نشست و دستش را از روی بینی‌اش برنداشت. داور به محض وقوع این اتفاق بازی را متوقف کرد و امباپه را با کارت زرد جریمه کرد. دیدیه دشان با نزدیک شدن به خط کنار زمین سعی کرد داور را از تصمیمش منصرف کند و به او اعلام کند که امباپه وارد زمین شده تا تعویض انجام شود اما موفق نبود.

امباپه پس از دریافت کارت زرد با اولیویه ژیرو تعویض شد و بازوبند کاپیتانی را به او داد. ستاره فرانسوی‌ها که همچنان دستش را روی بینی خود گذاشته بود همراه کادرپزشکی به سرعت راهی رختکن شد.

تصاویر صحنه آهسته برخورد صورت امباپه به شانه مدافع حریف اینطور نشان می‌دهد که استخوان بینی او کاملا شکسته شده و به این ترتیب ادامه حضور این بازیکن در رقابت‌های یورو را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

باید دید پس از بازی دیدیه دشان یا خود این بازیکن درمورد وضعیت امباپه چه خواهند گفت و او در رقابت‌های که فرانسه یکی از مدعیان عنوان قهرمانی شناخته می‌شود به کارش ادامه می‌دهد با اتفاق تلخی برای خرید جدید رئال مادرید خواهد افتاد.

انتهای پیام/

ارسال نظر