در دربی منچستر، شیاطین سرخ قهرمان جام حذفی انگلیس شدند / ناکامی تیم پپ

تیم فوتبال منچستریونایتد با برتری برابر منچسترسیتی قهرمان جام حذفی انگلیس شد.

در دربی منچستر، شیاطین سرخ قهرمان جام حذفی انگلیس شدند / ناکامی تیم پپ

به گزارش مملکت آنلاین، تیم‌های منچسترسیتی و منچستریونایتد در فینال جام حذفی انگلیس از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه امروز در ورزشگاه ومبلی لندن به مصاف هم رفتند.

سیتی پس از قهرمانی در لیگ برتر به دنبال دومین جام در این فصل بود و در سوی دیگر یونایتد که با رده هشتمی در لیگ جزیره به کارش پایان داده است، به دنبال جبران نتایج لیگ با قهرمانی و راهیابی به لیگ اروپا بود.

بازی در حالی با برتری منچسترسیتی آغاز شد که یونایتد روی ضدحمله‌ها خطرناک و با برنامه نشان می‌داد. تاکتیکی که در دقیقه ۲۹ جواب داد و الخاندرو گارناچو روی اشتباه مدافع سیتی، توانست منچستریونایتد را به گل اول برساند. ۹ دقیقه بعد باز هم این یونایتد بود که روی یک ضدحمله دیگر به گل رسید. این بار کوبی ماینو در دقیقه ۳۹ روی پاس برونو فرناندز توانست برای دومین بار دروازه استفان اورتگا را باز کند. نیمه اول با برتری ۲ بر صفر منچستریونایتد به پایان رسید.

نیمه دوم را سیتیزن‌ها برای جبران هجومی‌تر آغاز کردند. با این حال دفاع فشرده یونایتد مانع می‌شد که توپ به تور دروازه آندره اونانا بچسبد. با این حال، در دقیقه ۸۷ جرمی دوکو توانست تنها یکی از گل‌های خورده سیتی را جبران کند.

در نهایت منچستریونایتد توانست با نتیجه ۲ بر یک منچسترسیتی را شکست داده و قهرمان جام حذفی شود. پس از ناکامی در لیگ قهرمانان اروپا، جام حذفی به دومین ناکامی پپ گواردیولا و شاگردانش تبدیل شد تا آنها فصل را با تنها یک جام به پایان برسانند.

انتهای پیام/

ارسال نظر