بایرن مونیخ به دنبال اولین بمب نقل و انتقالات

در صورت حضور ونسان کمپانی در بایرن، باید جک گریلیش را اولین خرید بزرگ بایرن دانست.

بایرن مونیخ به دنبال اولین بمب نقل و انتقالات

به گزارش مملکت آنلاین،  گریلیش در سال ۲۰۲۱ پس از درخشش در استون ویلا با مبلغ ۱۰۰ میلیون پوند به سیتی نقل مکان کرد اما در این فصل نتوانست جایگاه ثابتی را تحت هدایت پپ گواردیولا به دست بیاورد و تنها ۱۰ بار در لیگ برتر از ابتدا برای سیتی به میدان رفت. ملی‌پوش انگلیسی تنها سه گل و یک پاس گل در لیگ برتر داده است که آمار خوبی برای او نیست.

این بازیکن ۲۸ ساله در لیست مقدماتی انگلیس برای یورو ۲۰۲۴ قرار گرفته است اما گمانه زنی ها در مورد آینده او در سیتی  همچنان ادامه دارد. بایرن مونیخ علاقه‌مند به آوردن او به آلمان است و خواستار به خدمت گرفتن او شده است.

به گزارش سان، بایرن به انتصاب ونسان کمپانی، اسطوره سیتی به عنوان سرمربی جدید خود نزدیک شده و این بازیکن بلژیکی گریلیش را به عنوان بازیکنی عالی برای بازسازی بایرن معرفی کرده است.

کمپانی یکی از طرفداران گریلیش است و اطمینان دارد که مونیخی‌ها می‌توانند او را متقاعد کنند تا به بوندسلیگا برود جایی که هری کین نیز در این تیم بازی می کند.

گریلیش پس از کسب یک قهرمانی دیگر در لیگ برتر اعتراف کرد که از عملکرد خود در طول فصل راضی نبوده است. او به اسکای اسپورت گفت: احساس نمی‌کنم در این فصل عملکرد خوبی داشته باشم ولی امسال نسبت به سال اولم بهتر عمل کردم.

انتهای پیام/

ارسال نظر