رم بدون آزمون برد / اینتر نباخت

به گزارش مملکت آنلاین، هفته سی و هفتم لیگ فوتبال باشگاه‌های‌ ایتالیا پیگیری شد.

فرار اینتر از شکست

اینتر که پیش از این قهرمانی خود را مسجل کرده بود در حضور بیش از ۷۰ هزار تماشاگر ورزشگاه سن‌سیرو به مصاف لاتزیو رفت که این بازی با تساوی یک بر یک همراه شد.

در نیمه نخست این دیدار، کاماندا برای لاتزیو گلزنی کرد، اما در ادامه شاگردان سیمونه‌ اینزاگی‌ که از حمایت هواداران سود می‌ بردند، حملات متعددی برای جبران کار انجام دادند.

در نهایت، دومفریس بازیکن‌ هلندی در دقیقه ۸۷ کار را یه تساوی کشاند تا افعی‌ها از شکست خانگی رهایی پیدا کرده و ۹۳ امتیازی شوند. لاتزیو نیز ۶۰ امتیازی شد و در جایگاه هفتم باقی ماند.

برد رم بدون سردار

دیدار تیم‌های فوتبال رم و جنوا در چارچوب هفته سی و هفتم رقابت‌های سری آ ایتالیا از ساعت ۲۲:۱۵ دقیقه یکشنبه شب در ورزشگاه المپیک شهر رم برگزار شد که در نهایت با برتری یک بر صفر رم به پایان رسید.

سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال رم از در ترکیب این تیم حضور نداشت و دنیله ده‌روسی در این دیدار فرصت بازی به آزمون را نداد. امروز اخبارهایی در رسانه‌های ایتالیایی مبنی بر اینکه باشگاه رم قصد ندارد در تابستان امسال بند خرید دائمی مهاجم ایرانی خود را فعال کند، منتشر شد. با این تفاسیر آزمون فرصت خداحافظی با هواداران رم را در آخرین دیدار خانگی این تیم از دست داد.

در حالی که شاگردان دنیله ده‌روسی به دنبال گل برتری در این دیدار خانگی بودند، لئاندرو پاردس در دقیقه ۷۳ به دلیل اعتراض به داور و در یافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد تا کار برای تیم میزبان در ادامه دیدار سخت‌تر شود.

سرانجام قفل دروازه جنوا در دقیقه ۷۹ شکسته شد، ارسال دقیق استفان الشعراوی در محوطه جریمه با ضربه سر تماشایی روملو لوکاکو تبدیل به تک گل ۳ امتیازی رم در این دیدار شد.

با این نتیجه تیم فوتبال رم ۶۳ امتیازی شد و در رتبه ششم قرار گرفت و تا حد زیادی کسب سهمیه لیگ اروپا این تیم قطعی شد. در مقابل جنوا با ۴۶ امتیاز در رتبه یازدهم ایستاد.

در دیگر دیدار مهم، ساسولو که در سال‌های‌ اخیر، غول‌کش‌ سری‌آ لقب گرفته بود برابر کالیاری‌ متحمل شکست دو بر صفر شد تا سقوطش قطعی شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر