مقدماتی جام جهانی: برد ژاپن و استرالیا در روز توقف کره جنوبی

رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی در منطقه آسیا در شرایطی امروز پیگیری شد که استرالیا و ژاپن برابر حریفان خود به برتری دست یافتند اما کره‌جنوبی مقابل تایلند به تساوی یک بر یک رضایت داد.

مقدماتی جام جهانی: برد ژاپن و استرالیا در روز توقف کره جنوبی

به گزارش مملکت آنلاین، در ادامه رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۲۶ در منطقه آسیا، امروز ۹ دیدار برگزار شد که طی آن تیم‌های این قاره به مصاف هم رفتند و این نتایج به دست آمد.

گروه B

ژاپن یک - کره شمالی صفر

میانمار یک - سوریه یک

در این گروه ژاپن با ۹ امتیاز در صدر است و تیم‌های سوریه، کره شمالی و میانمار با ۴، ۳ و یک امتیاز در رده‌های بعدی قرار دارند.

گروه C

کره جنوبی یک - تایلند یک

سنگاپور ۲ - چین ۲

در این گروه کره‌جنوبی ۷ امتیازی است و تیم‌های تایلند با ۴، چین با ۳ و سنگاپور بدون امتیاز در رده‌های بعدی جای دارند.

گروه D

چین تایپه صفر - قرقیزستان ۲

در این گروه قرقیزستان و مالزی با ۶ امتیاز اول و دوم هستند و عمان و چین تایپه با ۳ و بدون امتیاز در رده‌های بعدی جای دارند.

گروه E

در این گروه که ایران و ترکمنستان هم در آن حضور دارند هنگ کنگ ۲ بر صفر برابر ازبکستان شکست خورد.

ازبکستان به لطف یک‌بازی بیشتر نسبت به ایران با ۷ امتیاز در صدر است، شاگردان امیر قلعه‌نویی با ۴ امتیاز دوم هستند و ترکمنستان و هنک‌کنگ با یک امتیاز سوم و چهارم می‌باشند.

گروه F

اندونزی یک - ویتنام صفر

در این گروه عراق با ۶ امتیاز در صدر است و تیم‌های اندونزی، ویتنام و فیلیپین با ۴، ۳ و یک امتیاز در رده‌های بعدی جای دارند.

گروه G

پاکستان صفر - اردن ۳

عربستان با ۶ امتیاز در صدر است و تیم‌های اردن و تاجیکستان با ۴ امتیاز در رده‌های بعدی جای دارند. پاکستان هم بدون امتیاز در رده چهارم است.

گروه I

استرالیا ۲ - لبنان صفر

استرالیا با ۹ امتیاز در صدر این گروه قرار دارد، لبنان ۲ امتیازی است و در رده دوم قرار دارد. فلسطین و بنگلادش نیز با یک امتیاز در جایگاه سوم و چهارم قرار دارند.

سایر دیدارهای این قاره امشب برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر