برد رویایی منچستریونایتد مقابل لیورپول در جام حذفی / تیم کلوپ حذف شد

تیم فوتبال منچستریونایتد در دیداری حساس و تماشایی ۴ بر ۳ لیورپول را شکست داد تا جواز حضور در نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال انگلیس را به دست آورد.

برد رویایی منچستریونایتد مقابل لیورپول در جام حذفی / تیم کلوپ حذف شد

به گزارش مملکت آنلاین، تیم فوتبال منچستریونایتد در مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی فوتبال انگلیس در الدترافورد و در شرایطی میزبان لیورپول بود که بازگشت محمد صلاح به ترکیب اصلی قرمزها امیدها را در دل هواداران لیورپول بیش از پیش زنده کرده بود.

اسکات مک‌تامینی در دقیقه ۱۰ شیاطین سرخ را پیش انداخت اما خوشحالی هواداران منچستریونایتد زیاد طول نکشید چراکه در دقایق پایانی نیمه نخست لیورپول ۲ بار و توسط الکسیس مک آلیستر و محمد صلاح به گل رسیدند تا با برتری ۲ بر یک به رختکن بروند.

در نیمه دوم شاگردان تن‌هاخ برای رسیدن به گل تلاش مضاعفی را در دستور کار قرار دادند و در نهایت آنتونی در دقیقه ۸۷ کار را به تساوی کشاند تا بازی همچنان ادامه داشته باشد. در شرایطی که بازی به ثانیه‌های پایانی خود نزدیک می‌شد رشفورد یک موقعیت مسلم گلزنی را از دست داد تا آه از نهاد هواداران یونایتد به آسمان بلند شود.

دو تیم با این نتیجه به دو وقت اضافه رفتند، هاروی الیوت در دقیقه ۱۰۵ با شوتی سرکش لیورپول را پیش انداخت تا یکبار دیگر شاگردان یورگن کلوپ تیم برنده این دیدار باشند. در وقت‌های دوم اضافه این بازی مارکوس رشفورد که بارها با بی‌دقتی خود هواداران شیاطین سرخ را کلافه کرده بود این بار و در دقیقه ۱۱۲ گلزنی کرد تا جدال دو تیم به تساوی کشیده شود.

هنرنمایی دو تیم همچنان ادامه داشت تا در ثانیه‌های پایانی آماد دیالو با ضربه‌ای دقیق برای بار چهارم منچستریونایتد را به گل رساند اما اشتباه او و درآوردن پیراهنش کافی بود تا داور کارت زرد دوم را به او بدهد و از زمین بازی اخراجش کند.

با دمیده شدن سوت داور این بازی، شیاطین سرخ در الدترافورد به پایکوبی پرداختند و جشن صعود گرفتند تا به نیمه‌نهایی جام حذفی فوتبال انگلیس راه یابند.

انتهای پیام/

ارسال نظر