پاری‌سن‌ژرمن به لطف درخشش ام‌باپه صعودکرد

پی اس جی با درخشش ام باپه به یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رسید.

پاری‌سن‌ژرمن به لطف درخشش ام‌باپه صعودکرد

به گزارش مملکت آنلاین، از دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، تیم فوتبال رئال سوسیداد در ورزشگاه رئال آرنا با قضاوت مایکل اولیور میزبان پاری سن ژرمن بود که در نهایت این دیدار با برتری ۲ بر یک پاری سن ژرمن به پایان رسید.

دیدار رفت دو تیم با برتری ۲ بر صفر پاریسی‌ها به پایان رسیده بود و به نظر می‌رسید شاگردان لوییز انریکه کار سختی برای صعود نداشتند.

تیم میهمان خیلی زود موفق شد در دقیقه ۱۵ گل اول را به ثمر برساند. حرکت پا به توپ کیلیان امباپه از جناح چپ تبدیل به گل اول پاری سن ژرمن در این دیدار شد. او ابتدا مدافع مستقیمش را دریبل کرد و با یک سر توپ او را فریب داد و ضربه پای راست خودش را از زاویه‌ای بسته به زیبایی به سمت راست دروازه حریف فرستاد.

این پایان درخشش کاپیتان امباپه نبود و در ادامه، پاس در عمق لی کانگ این به کیلیان رسید و این بازیکن با یک ضربه دقیق گل دوم خودش و پاریس را در این دیدار به ثمر رساند تا خیال هواداران این تیم از بابت صعود راحت شود. تیم میزبان موفق شد در دقیقه ۸۹ توسط میکل مرینو یکی از گل‌های را جبران کند تا کمی از سنگینی شکست آن‌ها کمتر کند.

با این نتیجه تیم فوتبال پاری سن ژرمن موفق شد در مجموع با برتری ۴ بر یک راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر