لیورپول با تیم ذخیره‌ها قهرمان جام اتحادیه شد / یورگن کلوپ تاریخ‌ساز شد

تیم فوتبال لیورپول با لشکری از مصدومان و تیم دوم خود موفق شد چلسی را با نتیجه یک بر صفر مغلوب کند و به عنوان قهرمانی جام اتحادیه انگلیس دست پیدا کند.

لیورپول با تیم ذخیره‌ها قهرمان جام اتحادیه شد / یورگن کلوپ تاریخ‌ساز شد

به گزارش مملکت آنلاین، دیدار فینال جام اتحادیه انگلیس بین تیم‌های لیورپول و چلسی از ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه در ورزشگاه ومبلی با قضاوت کریس کاوانا برگزار شد که در نهایت این دیدار با برتری یک بر صفر لیورپول به پایان رسید.

چلسی با برتری مقابل ویمبلدون، برایتون، بلکبرن، نیوکاسل و میدلزبرو به فینال رسیده بود و در سوی مقابل قرمزهای آنفیلد با حذف لسترسیتی، بورنموث، وست‌هم و فولام مجوز حضور در ومبلی را دریافت کرده‌ بودند.

لیورپول با لشکری مصدوم و بدون ۱۱ بازیکن اصلی خود این دیدار را آغاز کرد و شش بازیکن از هشت عضو نیمکت قرمزها ۲۱ سال یا کمتر داشتند. آلیسون بکر، کورتیس جونز، دیوگو ژوتا، ترنت الکساندر آرنولد، ژوئل ماتیپ، دومینیک سوبوسلای، محمد صلاح و داروین نونیز به دلیل مصدومیت در این دیدار غایب بودند.

بهترین فرصت چلسی در دقیقه ۲۰ با درخشش دروازه بان جوان لیورپول از دست رفت. پالمر در موقعیت تک به تک نتوانست کلهر را مغلوب کند. در دقیقه ۲۵ یک ستاره دیگر لیورپول دچار مصدومیت شدید شد. خطای شدید کایسدو روی مچ پا گراونبرخ باعث شد تا این بازیکن نتواند در ادامه این دیدار شاگردان کلوپ را همراهی کند و لیست مصدومان لیورپول اضافه شد.

در دقیقه ۳۲ رحیم استرلینگ موفق شد گل اول را به ثمر برساند اما این گل توسط کمک داور و سیستم VAR به دلیل افساید مردود اعلام شد. در دقیقه ۴۰ بهترین فرصت لیورپول از دست رفت. ضربه سر خاکپو به تیر عمودی دروازه چلسی برخورد کرد.

Untitled4

در دقیقه ۶۰ لیورپول موفق شد دروازه چلسی را باز کند. ارسال رابرتسون در محوطه جریمه با ضربه سر دقیق ویرجیل فن دایک تبدیل به گل اول لیورپول شد. در حالی که بازیکنان لیوپول مشغول خوشحالی بودن سیستم VAR این گل را به دلیل افساید مردود اعلام کرد. در تصاویر مشخص شد که در زمان ارسال توپ اندو در آفساید قرار دارد و با توجه به اینکه او جلوی فن‌دایک قرار داشت در به ثمر رسیدن این گل نقش داشته و در نهایت گل لیورپول مردود اعلام شد.

این بار نوبت تیر دروازه لیورپول بود که در دقیقه ۷۰ مانع از گل چلسی شد. ضربه کانر گلگر در حالی که کلهر نیز مغلوب شده بود توپ به تیر دروازه برخورد کرد. درخشش کلهر ادامه داشت و در دقیقه ۸۵ موفق شد در موقعیت تک به تک ضربه کانر گلگر را مهار کند تا کار به وقت‌های اضافی کشیده شود.

سرانجام قفل دروازه چلسی در دقیقه ۱۱۸ باز هم توسط ویرجیل فن دایک باز شد. ارسال کرنر کونستانتینوس سیمیکاس با ضربه سر تماشایی مدافع جلو کشیده لیورپول به گوشه دروازه پتروویچ رفت تا لیورپول قبل از ضربات پنالتی بتواند به عنوان قهرمانی دست پیدا کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر