صعود باورنکردنی ساحل‌عاج به نیمه نهایی جام ملت‌های آفریقا با یک بازیکن اخراجی

تیم ملی فوتبال ساحل‌عاج موفق شد در دقایق پایانی مقابل، مالی کامبک کند و به نیمه نهایی، جام ملت‌های آفریقا صعود کند.

صعود باورنکردنی ساحل‌عاج به نیمه نهایی جام ملت‌های آفریقا با یک بازیکن اخراجی

به گزارش مملکت آنلاین، دیدار تیم‌های ملی فوتبال مالی و ساحل عاج در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آفریقا از ساعت ۲۰:۳۰ شنبه شب برگزار شد که در نهایت این دیدار با برتری ۲ بر یک ساحل عاج به پایان رسید.

ترائوره در دقیقه ۱۶ این فرصت را داشت تا از روی نقطه پنالتی گل اول این دیدار را به ثمر برساند اما ضربه این بازیکن را فوفانا مهار کرد. در دقیقه ۴۳ اودیلون کوسونو با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد تا کار برای میزبان این رقابت‌ها در ادامه دیدار سخت‌تر شود.

سرانجام قفل دروازه ساحل عاج در دقیقه ۷۱ باز شد. ننه دورگلس کمتر از ۱۰ دقیقه زمان احتیاج داشت تا بعد از ورود به زمین روی پاس دیادیه ساماسیکو گل اول این دیدار را به ثمر برساند. این پایان کار نبود و ساحل عاج موفق شد در دقیقه ۹۰ توسط سیمون آدینگرا گل تساوی را به ثمر برساند و در جام ملت‌های آفریقا بماند.

ر حالی که همه منتظر ضربات پنالتی بودند تا برنده این دیدار مشخص شود این تیم میزبان بود که کامبک رویایی خود را با یک یار کمتر در دقیقه ۲+۱۲۰ تکمیل کرد. ضربه روی پا فوفانا از پشت محوطه جریمه در میانه راه با دخالت دیاکیته تبدیل به گل برتری و صعود ساحل عاج به نیمه نهایی این رقابت‌ها شد.

با این نتیجه تیم ملی ساحل عاج باید در مرحله نیمه نهایی مقابل تیم ملی جمهوری دموکرات کنگو قرار بگیرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر