حمله باند تبهکار به خانه همسر فوتبالیست معروف

نیمار با یک شوک بزرگ مواجه شده است.

حمله باند تبهکار به خانه همسر فوتبالیست معروف

به گزارش مملکت آنلاین، بامداد روز سه‌شنبه خانه برونا بیانکاردی، همسر نیمار و مادر دختر تازه متولدشده او توسط یک باند تبهکار در کوتیا، در ایالت سائوپائولو مورد هجوم و سرقت قرار گرفت.

به گزارش روزنامه R7، والدین همسر نیمار در زمان سرقت در صحنه حضور داشتند و توسط سارقین بسته شده بودند اما آسیبی ندیدند. به گفته پلیس سائوپائولو، یکی از مظنونان این اقدام که قبلاً دستگیر شده، ساکن محله‌ای است که خانواده بیانکاردی در آن خانه دارند و در جریان انجام سرقت به سایر مجرمان اجازه ورود می‌داد.

دو نفر از مظنونان مسلح بودند و به دنبال برونا و ماوی، دختر نیمار بودند که هر دو در زمان این سرقت در محل اقامت‌شان حضور نداشتند.

همسایه ها بعد از اینکه متوجه شدند اتفاق عجیبی در خانه می گذرد با پلیس تماس گرفتند. ماموران با محاصره ملک موفق به دستگیری یک مظنون شدند که ساکن همان محله بود. بقیه سارقان اما با دزدیدن کیف‌های دستی، ساعت و جواهرات لوکس فرار کردند.

نیمار هنوز درباره این اتفاق اظهارنظری نکرده و واکنشی به آن نشان نداده است. آخرین اقدام نیمار در فضای مجازی، انتشار عکسی با دخترش ماوی در استوری اینستاگرام در ساعات اولیه بامداد سه‌شنبه است؛ درست زمانی که خانه برونا بیانکاردی مورد جمله چند سارق قرار گرفته بود. همسر نیمار نیز هنوز واکنشی به این ماجرا نشان نداده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر