ادامه بحران در منچستر یونایتد: ستاره برزیلی مصدوم شد

کاسیمیرو برزیلی به دلیل مصدومیت دیدار با فولام را از دست داد.

ادامه بحران در منچستر یونایتد: ستاره برزیلی مصدوم شد

به گزارش مملکت آنلاین و به نقل از بی ساکر، مشکلات برای منچستریونایتد در حال افزایش است. کاسیمیرو که در هفته های اخیر چندین بار مصدوم شده بود، در جریان شکست ۳ بر صفر یونایتد مقابل نیوکاسل در جام کارابائو دوباره دچار مصدومیت شد.

کاسیمیرو بعد از ۹ سال حضور در رئال مادرید، فصل گذشته تصمیم به جدایی از این تیم گرفت تا پیراهن منچستر یونایتد را برتن کند. این بازیکن برزیلی که در ابتدای فصل قبل به منچستر یونایتد پیوست، عملکرد بسیار خوبی در این تیم داشت ولی مصدومیت باعث شد تا نتواند حضور خوبش را در این تیم تداوم بخشد.

اریک تن هاخ سرمربی یونایتد در کنفرانس خبری تایید کرد کاسیمیرو که پیش از این در تیم ملی برزیل مصدوم شده بود، بار دیگر مصدوم شده است و نمی تواند برای این تیم به میدان برود.

هافبک برزیلی در بازی  چهارشنبه شب برابر نیوکاسل در اولدترافورد تعویض شد و آرون وان بیساکا جای او را گرفت و احتمالاً در دیدار بعدی لیگ برتر مقابل فولام در روز شنبه غایب خواهد بود.  

کاسیمیرو در رئال‌مادرید ۳۳۶ بار به میدان رفت و ۳۱ گل به ثمر رساند و ۱۸ عنوان قهرمانی را به دست آورد. او بازیکنی کلیدی در رئال مادرید بود و  با تونی کروس و لوکا مودریچ یک ترکیب عالی در خط میانی رئال داشت.

اریک تن هاگ، سرمربی منچستریونایتد، روزهای سختی را سپری می کند و مشکلات در حال افزایش است و فشار هواداران نیز روز به روز بیشتر می شود. این سرمربی هلندی ممکن است در چند روز آینده برکنار شود زیرا شیاطین سرخ یکی از بدترین شروع های تاریخ را تجربه می کنند. چهارشنبه شب نیوکاسل در اولدترافورد میهمان شاگردان تن‌هاخ بود  و کلاغ‌ها موفق شدند با پیروزی پرگل ۳ بر صفر شیاطین را در خانه شکست دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر