لیگ قهرمانان اروپا: برد پرگل بارسلونا در شب گلزنی طارمی

در روز برد پرگل بارسا و پیروزی منچسترسیتی،تیم فوتبال پورتو با درخشش ملی پوش فوتبال ایران به پیروزی رسید.

لیگ قهرمانان اروپا: برد پرگل بارسلونا در شب گلزنی طارمی

به گزارش مملکت آنلاین، درجریان هفته اول لیگ قهرمانان اروپا دو تیم فوتبال شاختار و پورتو به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی ۳ بر ۱ پورتو همراه بود. وندرسون گالنو در دقایق ۸ و ۱۵ و مهدی طارمی در دقیقه ۲۹ برای پورتو گلزنی کردند تا این تیم پیروزی میدان شود. تک گل شاختار توسط کسلی به ثبت رسید.

در دیگر دیدارهای برگزار شده، فاینورد با نتیجه ۲ بر صفر سلتیک را شکست داد. هم‌چنین لاتزیو در جریان هفته اول لیگ قهرمانان اروپا به مصاف اتلتیکومادرید رفت که این رقابت با تساوی یک بر یک به پایان رسید. 

پابلو باریوس در دقیقه ۲۹ برای اتلتیکومادرید گلزنی کرد. ایوان پراودلی در دقیقه ۹۵ تگ گل لاتزیو را به ثبت رساند تا این تیم شکست را با تساوی عوض کند.

پاری سن ژرمن و دورتموند دیگر دیدار مهم این هفته از مسابقات لیگ قهرمانان اروپا بود. پاری سن ژرمن موفق شد با نتیجه ۲ بر صفر مقابل حریفش به پیروزی برسد. کیلیان ام‌باپه در دقیقه ۴۹ از روی نقطه پنالتی و اشرف حکیمی در دقیقه ۵۸ برای پاری سن ژرمن گلزنی کردند تا این تیم پیروز میدان شود.

بارسلونا هم با نتیجه پرگل ۵ بر صفر، آنتورپ را در هم کوبید.

برای بارسلونا در این مسابقه فلیکس ۲ بار، لواندوفسکی، باتالی (گل به خودی) و گابی گلزنی کردند.

منچسترسیتی هم موفق شد ۳ بر یک ستاره سرخ بلگراد را شکست دهد.

برای گواردیولا در این مسابقه خولیان آلوارز (۲بار) و رودری گلزنی کردند. هالند در این مسابقه گل نزد ولی توانست گل اول تیمش را بسازد.

انتهای پیام/

ارسال نظر