لیگ قهرمانان آسیا: الاتحاد راحت برد / الهلال با نیمار متوقف شد

به گزارش مملکت آنلاین، الهلال با نیمار در لیگ قهرمانان آسیا متوقف شد.

تساوی دقیقه صدی الهلال با نیمار

در ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در فصل۲۰۲۳-۲۰۲۲ و از مرحله گروهی این رقابت‌ها ۲ دیدار دیگر برگزار شد که طی آن الهلال عربستان به مصاف نوبهار ازبکستان رفت و السد قطر رو در روی الشارجه امارات قرار گرفت.

در یکی از این بازی‌ها از گروه D الهلال عربستان و نوبهار ازبکستان در ورزشگاه بین‌المللی ملک فهد به مصاف هم رفتند. الهلال که با نیمار در این بازی به میدان رفته بود در ۴۵ دقیقه نخست نتوانست از فرصت میزبانی بهره ببرد و با تساوی بدون گل به رختکن رفت.

در نیمه دوم و در دقیقه ۵۲ تاباتادزه با فرار از خط دفاعی الهلال در مصاف با سنگربان این تیم موفق عمل کرد و توانست اولین گل بازی را برای نوبهار به ثمر برساند تا الهلال در خانه و در برابر هواداران خود در بهت و حیرت فرو برود.

در این بازی که ۱۴ دقیقه وقت اضافه داشت الهلال در دقیقه ۱۰۰ توسط علی البولاهی به گل رسید تا این بازی در پایان با تساوی یک بر یک خاتمه یابد.

دو تیم در گروه چهارم این مسابقات با نساجی ایران همگروه هستند.

در دومین بازی السد قطر به مصاف الشارجه امارات رفت. این بازی از گروه B و در ورزشگاه جاسم بن حمد برگزار شد. تلاش دو تیم عربی در نیمه نخست با تساوی بدون گل همراه بود تا شانس خود را در ۴۵ دقیقه دوم دنبال کنند. در نیمه دوم و در دقیقه ۵۸، السد صاحب یک ضربه پنالتی شد اما بغداد بونجاح نتوانست این فرصت را به گل تبدیل کند تا بازی همچنان با تساوی بدون گل ادامه یابد.

در ادامه تلاش دو تیم نتیجه‌ای در بر نداشت تا تیم‌ها در این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه به تساوی بدون گل رضایت بدهند. در این بازی محمدامین حزباوی بازیکن السد از روی نیمکت بازی هم‌تیمی‌های خود را دنبال کرد و فرصت حضور در زمین بازی را پیدا نکرد.

الاتحاد راحت برد

در ادامه هفته نخست مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا دو بازی برگزار شد و الاتحاد در گروه سوم به مصاف آلمالیق ازبکستان رفت.

تیم عربستانی باوجود آنکه کریم‌ بنزما را به خاطر آسیب دیدگی در این بازی در اختیار نداشت توانست با سه گل به پیروزی برسد.

ستاره الاتحاد در این بازی رومارینیو بود که توانست دو گل به ثمر رساند.

الاتحاد باتوجه به تساوی سپاهان و نیروی هوایی عراق در صدر جدول رده‌بندی این گروه قرار گرفت.

در دیگر بازی برگزار شده از گروه دوم نسف قارشی توانست با یک گل برابر الفیصلی اردن به پیروزی دست پیدا کند.

انتهای پیام/

ارسال نظر