تیلور: از یزدانی تشکر می‌کنم / هر سال بدنبال بهتر شدنم

تیلور کشتی‌گیر آمریکایی بعد از برتری برابر حسن یزدانی در فینال رقابت‌های جهانی بلگراد گفت: از یزدانی قدردانم چون او باعث می‌شود انگیزه زیادی داشته باشم و باعث پیشرفتم شده با این حال ما همدیگر را درک می‌کنیم.

تیلور: از یزدانی تشکر می‌کنم / هر سال بدنبال بهتر شدنم

به گزارش مملکت آنلاین، حسن یزدانی با شکست برابر دیوید تیلور آمریکایی سریال ناکامی خود را در برابر جادوگر آمریکایی تکرار کرد.

تیلور کشتی‌گیر آمریکایی بعد از برتری برابر حسن یزدانی در فینال رقابت‌های جهانی بلگراد اظهار داشت: در چلنجی که در وقت اول کشتی رخ داد خوش شانس بودم،آن صحنه نقطه عطف کشتی بود. چلنج بسیار مهمی بود که در طول کشتی‌ها داشتم.

وی افزود: من حمله را شروع کردم و حرکت کردم. من قطعا شروع کردم و وقتی داور سوت زد کاملا روی کشتی‌گیر بودم. لحظه مهمی بود. می‌خواهم بهتر شوم و روز به روز پیشرفت کنم.

کشتی‌گیر آمریکایی خاطرنشان کرد: هر سال رقابت در بالاترین سطح دشوار است. باورکردنی نیست. بعد از المپیک که قهرمان شدم گفتم کار سخت‌تر شده است و باید بیشتر تلاش کنم.

تیلور تصریح کرد: تمرینات سختی داشتم. از نظر روحی و فیزیکی باید بیشتر روی خودم تمرکز می‌کردم. شماها فقط جنبه بیرونی را می‌بینید. حس خیلی خوبی دارم.

وی تاکید کرد: جو فوق‌العاده بود و در نهایت اینجا جایی است که همه از سراسر دنیا می‌آیند و کشورشان را تشویق می‌کنند.

قهرمان کشتی چهان گفت: از حسن یزدانی قدردانم چون او باعث می‌شود انگیزه زیادی داشته باشم و باعث پیشرفتم شده است. کشتی زبان مشترک است ما همدیگر را درک می‌کنیم. من در هر تورنمنتی باشم برای کسب پیروزی تلاش می‌کنم. هیچ احساس بهتری از این نیست که صبح زود بیدار شوید و قهرمان شوید.

انتهای پیام/

ارسال نظر