نمایشگاه عکس "گوشه ای برای تنهایی" در ارومیه

نمایشگاه عکس های مجتبی اسماعیل زاد با عنوان "گوشه ای برای تنهایی" در گالری ۱۷ ارومیه برگزار می شود.

نمایشگاه عکس "گوشه ای برای تنهایی" در ارومیه

به گزارش مملکت آنلاین، سومین نمایشگاه انفرادی مجتبی اسماعیل زاد با عنوان " گوشه ای برای تنهایی" از یکشنبه ۲۱اسفند ماه ۱۴۰۱ در گالری ۱۷ ارومیه پذیرای علاقمندان است.

در معرفی این نمایشگاه آمده است :

(( احساس ناشادی که ناشی از احساسات منفی مانند اضطراب، نگرانی و نداشتن امید نسبت به آینده است، به مرور زمان، افراد جامعه را در تنگنا قرار می دهد و یکی از مکانیسم های دفاعی در برابر تنگنای اجتماعی، رو آوردن به تنهایی و انزواست. در جامعه ای که مردم احساس می کنند حرفشان را نمی توانند بیان کنند، شنونده ندارند و دیدگاه هایشان ناشنیده و نادیده می ماند، تاب آوری کاهش می یابد و گسست اجتماعی پدیدار می شود.

"شهرچای" برای اهالی ارومیه چیزی بیشتر از یک رودخانه است. مامن و پناهگاهی است در میان شهر و در دسترس همگان. این رود، طی سال ها به بخشی از هویت و فرهنگ ارومیه تبدیل شده که در حافظه جمعی و تاریخی مردمان آن حضور دارد."گوشه ای برای تنهایی "روایت انسان هایی است که تنهایی خود را به آغوش شهرچای می آورند و در گوشه ای از آن پناه می گیرند. شاید آب و جریان آن ، مساله زندگی را ساده تر و  شورِ آن را بیشتر کند))

درباره هنرمند :

مجتبی اسماعیل زاد، متولد ۱۳۶۹ در ارومیه ، عکاس مستند و داستان نویس است.او از سال ۱۳۸۹  فعالیت در زمینه عکاسی را شروع کرده و در سال های اخیر موفق به کسب رتبه از جشنواره های ملی متعددی شده است که از جمله آنها دریافت نشان دوربین طلایی عکس سال مطبوعات ایران در سال ۱۳۹۷ و رتبه اول ششمین جشنواره ملی عکس مستند در سال ۱۴۰۱ است.

این نمایشگاه از ۲۱ الی ۲۸ اسفندماه ۱۴۰۱ در گالری ۱۷ ارومیه پذیرای علاقمندان است.

ساعات بازدید همه روزه از ساعت ۱۰ الی۱۴ و ۱۷ الی۲۱

نشانی : ارومیه ، خیابان حسنی ، کوی پنجم، سمت چپ کوی اول، گالری ۱۷

انتهای پیام/

ارسال نظر