دفترچه راهنمای ثبت‌نام مرحله دوم آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین منتشر شد

دفترچه راهنمای ثبت‌نام مرحله دوم آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین منتشر شد و متقاضیان شرکت در این آزمون تا پایان چهارشنبه ۱۸ بهمن‌ برای ثبت‌نام مهلت دارند.

دفترچه راهنمای ثبت‌نام مرحله دوم آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین منتشر شد

به گزارش مملکت آنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان اداری و استخدامی کشور، خلیل اسدی؛ مدیرکل دفتر هماهنگی و پیگیری این سازمان با اعلام این خبر گفت: مرحله دوم آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین برای ۱۸ استان با ظرفیت استخدام هزار و ۲۹۱ نفر در نظر گرفته شده است.

وی افزود: در این مرحله منابع استانی در استان‌های ایلام‌، بوشهر، چهارمحال و بختیاری‌، خراسان‌جنوبی، خراسان‌شمالی،‌ خوزستان، سمنان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان، مازندران، هرمزگان، همدان و یزد از طریق این آزمون تکمیل می‌شود.

اسدی در خصوص زمان برگزاری آزمون در این استان‌ها و زمان اعلام نتایج آن گفت: دومین آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین ۱۷ اسفند برگزار می‌شود و نتایج آن نیمه دوم فروردین‌ ۱۴۰۳ اعلام خواهد شد.

این آزمون بر اساس مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده ۴۴ قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای استخدام برگزار می‌شود.

مرحله اول طرح شهید زین‌الدین، هشتم دی‌ همزمان با برگزاری یازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی ویژه استان‌های اردبیل و زنجان برای استخدام ۱۵۸ نفر برگزار شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر