مایکروسافت، لانچر اندرویدی خود را به هوش مصنوعی مجهز کرد

مایکروسافت لانچر در اندروید به هوش مصنوعی کوپایلت مجهز شد.

مایکروسافت، لانچر اندرویدی خود را به هوش مصنوعی مجهز کرد

به گزارش مملکت آنلاین، مایکروسافت پس از مدت‌ها انتظار، در نهایت هوش مصنوعی کوپایلت را وارد نسخه‌ی اندروید اپلیکیشن لانچر خود کرد.

در به‌روزرسانی آزمایشی جدید مایکروسافت لانچر، پیامی ظاهر می‌شود که نشان می‌دهد کوپایلت اکنون در اپلیکیشن گنجانده شده است.

مایکروسافت اعلام کرد که بعد از به‌روزرسانی جدید، هوش مصنوعی کوپایلت در فید خبری کاربر قرار خواهد گرفت. علاوه‌براین، دستیار کوپایلت در لانچر آماده‌ی پاسخ‌گویی به سؤالات و تولید محتوا خواهد بود و می‌تواند با استفاده از کلمات ساده، به‌طور مستقیم از فید گوشی کاربر به خلق متن و تصویر مشغول شود.

کاربران کوپایلت پرو تجربه‌ی پاسخ سریع‌تر و تعامل بهتری در اپلیکیشن لانچر خواهند داشت. از نظر ظاهری، اکنون آیکون بینگ در ویجت جست‌وجو جای خود را به لوگوی کوپایلت داده است؛ اما تغییر بزرگ‌تر در بخش فید اتفاق افتاده، جایی که کاربران می‌توانند با کشیدن انگشت به راست، به بخش‌هایی مانند Glance و خبر و کوپایلت دسترسی پیدا کنند.

رابط کاربری کوپایلت در اپلیکیشن لانچر شبیه نسخه‌ی وب یا اپلیکیشن مستقل کوپایلت است و اجازه می‌دهد تا کاربران درخواست خود را از طریق صدا، متن یا عکس مطرح کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر