رونمایی از خودرو سرویس امداد لاماری

آرین پارس موتور از محصول لاماری ایما ویژه امداد و سرویس سیار رونمایی کرد.

رونمایی از خودرو سرویس امداد لاماری

به گزارش مملکت آنلاین، به زودی در فاز نخستِ امداد خودرو سیار، شرکت آرین پارس موتور با ۳۲ دستگاه خودرو لاماری کار خود را آغاز خواهد کرد، که در مرحله بعدی سرویس امداد خودرو شرکت آرین پارس موتور به شبکه پوشش سراسری در کشور خواهد رسید.

بر اساس تعریف پروژه فوق، سرویس سیار شرکت آرین پارس موتور تنها شامل امدادهای اولیه و سبک خواهد بود و در ادامه اهداف تعیین شده خدمات امدادی خاص نیز به آن اضافه خواهد شد.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده، برای هر عاملیت ( نمایندگی ) لاماری در کشور حداقل یک دستگاه خودرو امدادی تخصیص یافته که این تعداد با توجه به گستردگی و وسعت حوزه عملیاتی و درخواست عاملیت می‌تواند به ۲ دستگاه نیز افزایش پیدا کند.

از جمله نکات قابل توجه در طراحی گرافیک بدنه خودرو، میتوان به استفاده از بخشی از لوگو خودرو ( شاخ گوزن ) در طراحی استیکر نمای جانبی خودرو، شبرنگ های نصب شده بر روی سپر جلو و عقب و چراغ های فلاشر هشدار سقفی  و بدنه نارنجی نیز اشاره کرد‌.

در بخش تجهیزات فنی و طراحی فضای کابین سرویس امداد لاماری ، ابتدا یک مدل سه بعدی از داخل کابین خودرو تهیه گردیده و بر اساس آن، فضاسازی داخلی ، پارتیشن بندی و ساخت کابینت های کف و طرفین منطبق بر استانداردهای روز و نیازهای امدادگر / تکنسین انجام شده که به تمایز و کاربردی بودن هر چه بیشتر خودرو کمک می کند.

لازم به ذکر است که خودروهای لاماری درنظرگرفته شده برای سرویس سیار شرکت آرین پارس موتور ، بر اساس استانداردهای امروزی خودروهای امدادی و الزامات تعریف شده از سوی پلیس تغییر کاربری یافته و به خودرو امدادی تبدیل شده‌اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر