درگیری بدلیل اختلاف ملکی به قتل برادر منجر شد

فرمانده انتظامی هرمزگان با اشاره به اینکه درگیری و اختلاف ملکی بین دو برادر در شهرستان بندرعباس، منجر به فوت یکی از آنها شد، از دستگیری قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت خبر داد.

درگیری بدلیل اختلاف ملکی به قتل برادر منجر شد

به گزارش مملکت آنلاین، سردار علی اکبر جاویدان در تشریح جزئیات این خبر، اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک مورد فوتی در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس، بلافاصله مأموران انتظامی به محل موردنظر اعزام شدند.

فرمانده انتظامی هرمزگان با بیان اینکه با حضور پلیس در محل اعلامی و بررسی صورت گرفته مشخص شد، دو برادر بر اثر اختلاف ملکی با یکدیگر درگیر شده‌اند، تصریح کرد: در این نزاع یکی از این افراد به وسیله سلاح کمری برادر دیگر را مجروح کرده است.

این مقام ارشد انتظامی افزود: مجروح ۵۰ ساله توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل که علی رغم تلاش‌های صورت گرفته به علت شدت جراحت وارده در بیمارستان فوت کرد.

سردار جاویدان با اشاره به اینکه قاتل ۳۴ ساله با هوشیاری توسط مأموران پلیس آگاهی استان و همکاری مأموران ایست بازرسی کنجی حین تردد با یک دستگاه اتوبوس مسافربری دستگیر و از وی یک قبضه سلاح کمری به همراه یک تیغه خشاب حاوی ۷ تیر جنگی کشف شد، بیان کرد: متهم این پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان هرمزگان در پایان خاطر نشان کرد: عدم صبر و بردباری و تمکین به قوانین باعث بروز حوادثی جبران‌ناپذیر می‌شود و نتیجه‌ای جز پشیمانی در بر ندارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر