کشته و زخمی شدن ۴ تن در حادثه انفجار خط لوله اصلی گاز آبدانان

فرماندار شهرستان آبدانان گفت: بر اثر انفجار خط لوله اصلی گاز در یکی از خیابان‌های این شهر، یک واحد مسکونی تخریب،۲ نفر کشته و ۲ نفر دیگر نیز زخمی شدند.

کشته و زخمی شدن ۴ تن در حادثه انفجار خط لوله اصلی گاز آبدانان

به گزارش مملکت آنلاین، محمد رحمانی اظهار کرد: این انفجار ساعتی قبل و در جریان روند نصب خط فیبر نوری در سطح شهر آبدانان، به علت سهل‌انگاری و بی‌احتیاطی کارگران نصب خط فیبر نوری در انجام جوشکاری در مجاورت خط انتقال شهری شبکه گاز این انفجار رخ داده است.

وی با بیان اینکه در این حادثه یک منزل مسکونی ۲ طبقه در نزدیکی محل انفجار واقع در خیابان منتهی به امام‌زاده سید صلاح الدین محمد(ع) شهر آبدانان تخریب شده است، افزود: تا کنون در این حادثه ۲ نفر کشته و ۲ نفر نیز مصدوم شده که حال مصدومان وخیم گزارش شده است.

فرماندار آبدانان یادآور شد: کشته‌شدگان و مصدومان از اعضای خانواده ساکن در منزل مسکونی مجاور محل انفجار خط لوله گاز و کارگران پیمانکاری نصب خط فیبر نوری در این شهرستان هستند.

رحمانی با بیان اینکه بررسی‌های لازم در خصوص آمار دقیق تلفات جانی و زخمی این حادثه در دست اقدام است، یادآور شد: در حال حاضر کار آواربرداری ساختمان تخریب شده بر اثر انفجار با حضور نیروهای امدادی و خدماتی آغاز شده و تعداد کشته و مصدومان به طور قطعی مشخص نیست.

وی با بیان اینکه مصدومان این حادثه به بیمارستان رسول اکرم(ص) شهر آبدانان اعزام شده‌اند، خاطرنشان کرد: اخبار تکمیل در این خصوص از طریق رسانه‌های رسمی اطلاع‌رسانی می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر