قتل جوان ۳۱ ساله در شهر چغادک

جوانی ۳۱ ساله در شهر چغادک بعد از اذان مغرب شنبه (۱۱ فروردین ۱۴۰۳) در حین عزیمت از منزل خود به سمت محل کار از سوی افراد ناشناس به رگبار گلوله بسته شده و بر اثر شدت جراحات وارده کشته شد.

قتل جوان ۳۱ ساله در شهر چغادک

به گزارش مملکت آنلاین، لحظه اذان مغرب دیشب جوانی ۳۱ ساله در شهر چغادک با هویت نامعلوم در حال عزیمت از منزل به سمت محل کار خود در یک بلوک زنی، از سوی افراد ناشناس مورد اصابت گلوله‌های متعدد قرار گرفت که براثر شدت جراحات وارده در دم فوت کرد.

ضاربین بوسیله یک دستگاه موتورسیکلت در حالی که صورت خود را بسته بودند با یک اسلحه کلاشینکف در محل حاضر شده و این جوان را هدف قرار داده اند که روایت‌های متعددی از شلیک ۶ الی ۱۵ گلوله در پهلو و سینه این جوان حکایت دارد.
به دنبال این حادثه که وقوع آن از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد، تیم‌های پلیس پیشگیری و در ادامه تیم‌های ویژه پلیس آگاهی در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را با دستور بازپرس ویژه قتل در دستور کار خود قرار دادند.
هم اکنون ضاربین متواری می باشند؛ اما پلیس آگاهی تحقیقات خود را آغاز کرده و علت این امر که به دلیل اختلافات شخصی یا گروهی و یا هر دلیل دیگری بوده، مشخص نبوده و بازگو نشده است و فرماندهی انتظامی استان نیز هنوز اظهار نظری در این خصوص انجام نداده است.
سید محمدحسن هاشمی بخشدار چغادک در گفت‌وگو باخبرنگار ایسنا در بوشهر با تایید این خبر افزود: موضوع این قتل جوان مربوط به اختلافات و نزاع چند خانواده از سال ۹۵ تاکنون ادامه داشته و این قتل در ادامه کشته شدن یکی از افراد خانواده مقابل صورت گرفته است.

انتهای پیام/

ارسال نظر