انفجار نارنجک دست‌ساز در اراک: نوجوان ۱۶ ساله مصدوم شد / یک منزل مسکونی تقریبا تخریب شد

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اراک، از مصدومیت نوجوان ۱۶ ساله اراکی حین ساخت نارنجک دست‌ساز خبر داد و گفت: بخشی از ساختمان یک منزل مسکونی نیز بر اثر انفجار موادمحترقه تخریب شد.

انفجار نارنجک دست‌ساز در اراک: نوجوان ۱۶ ساله مصدوم شد / یک منزل مسکونی تقریبا تخریب شد

به گزارش مملکت آنلاین، محسن فضلی افزود: وقوع یک مورد حادثه انفجار موادمحترقه در ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه امروز (یکشنبه) به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که در پی آن ستاد فرماندهی آتش‌نشانان تیم نجات ایستگاه‌های شماره سه و چهار به محل حادثه واقع در خیابان جلال آل احمد (رنگرزها) کوچه حافظ اعزام شد.

وی با بیان اینکه عوامل آتش‌نشانی ظرف مدت چهار دقیقه پس از اولین تماس با سامانه ۱۲۵ در محل حاضر شدند، اظهار کرد: آتش‌نشانان پس از حضور در محل مشاهده کردند که یک نوجوان حدود ۱۶ ساله در حال ساخت نارنجک دست‌ساز با موادی نظیر اکلیل سرنج در پاگرد پشت بام یک ساختمان مسکونی بوده که ناگهان این مواد دچار انفجار شده است.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر اراک ادامه داد: این نوجوان از ناحیه دست‌ها، پا و چشم‌ها دچار سوختگی و آسیب‌دیدگی شده است.

فضلی عنوان کرد: آتش نشانان هنگام حضور در محل با توجه به وجود مواد منفجره، اقدام به ایمن‌سازی محل کرده و این نوجوان را که دچار آسیب دیدگی شده بود، برای انتقال به مراکز درمانی در اختیار عوامل اورژانس قرار دادند.

انتهای پیام/

ارسال نظر