دستگیری سارق مسلح شعبه بانک شهر در خیابان مولوی

رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از دستگیری سارق مسلح شعبه بانک شهر در خیابان مولوی پایتخت طی کمترین زمان ممکن خبر داد.

 دستگیری سارق مسلح شعبه بانک شهر در خیابان مولوی

به گزارش مملکت آنلاین از پلیس تهران بزرگ، سردار علی ولی‌پور گودرزی روز چهارشنبه گفت: در ساعت ۱۱:۳۰ روز پنجشنبه ۱۰ اسفندماه سال جاری طی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع سرقت مسلحانه از بانک شهر شعبه مولوی، موضوع به کارآگاهان اداره یکم مبارزه با سرقت‌های مسلحانه ارجاع شد.

وی افزود: بدنبال اعلام خبر سرقت مسلحانه کارآگاهان اداره یکم راهی محل سرقت شدند که در بررسی‌های اولیه و میدانی مشخص شد مرد جوانی با سلاح کلت کمری وارد بانک شده و با تهدید اقدام به سرقت ۲۹ میلیون تومان وجه نقد می‌کند که در حین فراربه جهت ایجاد رعب و وحشت اقدام به تیراندازی هوایی کرده و متواری می‌شود.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه گفت: کارآگاهان با انجام اقدامات پلیسی و کارآگاهی بلافاصله هویت سارق مسلح را شناسایی کردند و مشخص شد بهزاد حدود ۳۷ ساله یکی از مجرمین سابقه دار اداره یکم در گذشته بوده است.

به گفته وی، کارآگاهان در گام بعدی با جمعبندی اطلاعات بدست آمده و هماهنگی قضایی سارق مسلح جوان را طی یک عملیات پلیسی و ضربتی در محدوده میدان محمدیه در روز چهارشنبه ۱۶ اسفندماه دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه در ادامه تحقیقات سارق مسلح ضمن اعتراف اولیه به سرقت اظهار کرد اسلحه در اختیار یکی از دوستانم بنام مهرداد است، یادآور شد: بلافاصله این فرد نیز دستگیر و اسلحه به همراه ۱۷ فشنگ جنگی کشف و ضبط شد.

ولی‌پور گودرزی گفت: متهمان ضمن اعتراف به بزه انتسابی با صدور قرار قانونی جهت سیر مراحل تحقیقات پلیسی در اختیار کارآگاهان اداره یکم قرار گرفتند.

انتهای پیام/

ارسال نظر