ترافیک سنگین بزرگراه شهید هاشمی در تهران / دلیل: تصادف یک تانکر سوخت‌رسان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از تصادف تانکر سوخت رسان در بزگراه شهید هاشمی مسیر منتهی به بهشت زهرا (س) خبر داد و گفت: این سانحه رانندگی تردد در این مسیر را مختل کرده است.

ترافیک سنگین بزرگراه شهید هاشمی در تهران / دلیل: تصادف یک تانکر سوخت‌رسان

به گزارش مملکت آنلاین، سیدجلال ملکی اعلام کرد: ساعت ۰۷:۰۶ امروز حادثه تصادف در مسیر شمال به جنوب بزرگراه شهید هاشمی به سامانه ۱۲۵ اعلام و بی درنگ ماموران سه ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شدند.

وی افزود: یک دستگاه خودرو مکانیزه شستشوی معابر در حال شستشوی گاردریل‌های حاشیه بزرگراه بود که ناگهان یک تانکر حمل کننده مایعات نفتی که البته خالی بود، بشدت با قسمت عقب این خودرو برخورد کرد.

ملکی ادامه داد: بر اثر این برخورد، خودرو مکانیزه شستشوی معابر واژگون شد و تانکر نیز بصورت قیچی عرض بزرگراه را مسدود کرد.

وی با بیان اینکه بر اثر این حادثه در محل آتش سوزی روی داد، گفت: ۲ راننده دچار مصدومیت شده که تحویل عوامل اورژانس شدند همچنین با استفاده از جرثقیل بزرگ سازمانی تا دقایقی دیگر خودرو تانکر جابجا و مسیر بزرگراه شهید هاشمی بازگشایی می‌شود.

مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ نیز اعلام کرد: تصادف رانندگی و آتش گرفتن یکدستگاه کشنده در مسیر بزرگراه هاشمی (صالح آباد) به جنوب بعد از دورگرد توحیدی با عث مسدود شدن مقطعی این مسیر شده است.
این گزارش حاکیست تیم‌های منطقه ۱۹ پلیس راهور تهران بزرگ و عوامل امدادی در محل حضور دارند و محدودیت تردد در این مقطع اعمال شده است.

انتهای پیام/

ارسال نظر