پراید مچاله شد

فرمانده انتظامی شهرستان شیروان از واژگونی یک دستگاه پراید با دو کشته و دو مجروح خبر داد.

پراید مچاله شد

به گزارش مملکت آنلاین، سرهنگ مجید یگانه پور اظهار کرد: در پی اعلام یک فقره واژگونی خودرو در محور شیروان-فاروج به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰، بلافاصله گشت تصادفات به همراه دیگر نیروهای امدادی برای بررسی موضوع به محل حادثه اعزام شدند.

وی افزود: با حضور ماموران در محل و در بررسی های اولیه مشخص شد یک دستگاه خودروی سواری پراید با چهار سرنشین به علت عدم توجه به جلو از جاده منحرف و واژگون شده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در این حادثه متاسفانه دو سرنشین خودرو فوت و دو نفر نیز مصدوم شدند که با کمک نیروهای امدادی به مراکز درمانی انتقال یافتند.

فرمانده انتظامی شیروان با ابراز تأسف از وقوع این سانحه رانندگی از رانندگان خواست ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی به هشدارها و توصیه های پلیس توجه کنند تا شاهد حوادث تلخ و ناگوار نباشیم.

وی تاکید کرد: اگر هنگام رانندگی احساس خواب‌آلودگی کردید، بلافاصله اقدام به توقف کنید و اگر کمک راننده دارید می‌توانید از او بخواهید پشت فرمان بنشیند و اگر تنها هستید، توقف کنید و چند ساعت بخوابید.

وی توصیه کرد: کمربندهای ایمنی جان‌ها را نجات می‌دهند، این کمربندها اگر درست بسته بشوند، هنگام بروز تصادف از پرت شدن شما به جلو و یا حتی پرت شدن کامل به بیرون از طریق شیشه، جلوگیری می‌کنند و حتی اگر تصادف در سرعت کم رخ بدهد نیز امکان برخورد با داشبورد یا پنجره‌ها وجود دارد و می‌تواند منجر به جراحات شدید در سر یا شکستن استخوان‌ها شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر