قتل با شلیک گلوله در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از قتل دو نفر در مرکز استان خبر داد و گفت: مقتولان دو مرد میانسال و از کسبه یکی از مجتمع های تجاری شهر کرمانشاه بودند که به ضرب گلوله یکی دیگر از کسبه همان مجتمع به قتل رسیدند.

قتل با شلیک گلوله در کرمانشاه

به گزارش مملکت آنلاین، سرهنگ علیرضا دلیری اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران انتظامی شهرستان کرمانشاه مبنی بر وقوع تیراندازی منجر به قتل در یکی از مجتمع های تجاری این شهر، تیمی از ماموران به سرعت در محل حاضر شدند.

وی ادامه داد: ماموران پس از حضور در محل تیراندازی مشاهده کردند دو نفر از کسبه مورد اصابت گلوله قرار گرفته و جان خود را از دست داده اند.

دلیری تصریح کرد: در تحقیقات ابتدایی پلیس مشخص شد فرد قاتل که خود نیز از کسبه مجتمع تجاری بوده پس از آنکه با یکی از مقتولان درگیر می شود، با اسلحه کمری به وی شلیک می کند.

رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه یادآور شد: طبق اظهارات شاهدان حادثه، در همین حین یکی دیگر از کسبه که برای میانجیگری اقدام کرده بود نیز مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و هر دو نفر جان خود را از دست می دهند.

وی با اشاره به متواری شدن فرد قاتل از صحنه درگیری و اینکه دلیل اقدام وی پاره ای از اختلافات بوده است، یادآوری کرد: تلاش جهت دستگیری این فرد از سوی پلیس ادامه دارد.

انتهای پیام/

ارسال نظر