ماه گذشته میلادی، هتل‌های امارات تقریبا جای خالی نداشتند!

آمارها و ارقام رسمی حکایت از آن دارد که ضریب اقامت و اشغال هتل‌های امارات در ماه فوریه گذشته بیش از ۹۰ درصد بوده است .

ماه گذشته میلادی، هتل‌های امارات تقریبا جای خالی نداشتند!

به گزارش مملکت آنلاین به نقل از البیان، بر اساس آمار منتشر شده از جانب شرکت «کوستار» از شرکتهای متخصص در ارائه تجزیه و تحلیل و داده ها در زمینه بازارهای املاک و مستغلات و بخش هتلداری در سراسر جهان، ضریب اشغال و اقامت در  هتلهای امارات متحده عربی با ۳.۴ درصد رشد در مقایسه با سال گذشته به ۹۰.۸ درصد رسیده است.

آمارها و داده های این شرکت نشان می دهد میانگین قیمت روزانه اتاق در فوریه گذشته با افزایش ۹.۳ درصدی به بیش از ۸۸۷ درهم رسید ضمن آنکه درآمد هر اتاق موجود ۸۰۵.۲۱ درهم بوده  که ۱۳.۱ درصد افزایش داشته است.

این منبع نوشت بیشترین میزان اقامت و اشغال هتل ها در دبی بین تاریخ ۲۰ تا ۲۲ فوریه با نرخ های اشغال ۹۶.۲ درصد، ۹۶.۸ درصد و ۹۶.۵ درصد ثبت شده است.

بر اساس این داده ها و آمار مشخص شد که سطح اشغال روزانه در بازار ، در کل ماه فوریه بالای ۸۰ درصد باقی مانده است در حالی که نرخ روزانه اتاق در روز چهارشنبه ۲۱ فوریه ۱۱۱۴ درهم امارات رسید.

این منبع افزود: وجود چند رویداد از جمله برگزاری نمایشگاه گلفود بین تاریخ ۱۹ تا ۲۳ فوریه ، جام جهانی فوتبال ساحلی و مسابقات قهرمانی تنیس دبی بین ۱۸ فوریه تا ۲ مارس باعث رونق و بهبود عملکرد هتل های امارات متحده عربی بوده اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر