اعتراض متفاوت آلمانی‌ها به فیفا در جام جهانی ۲۰۲۲

بازیکنان تیم ملی فوتبال آلمان پیش از دیدار با ژاپن در یک حرکت اعتراضی به تصمیم فیفا درباره عدم امکان حمایت از دگرباشان واکنش نشان دادند.

اعتراض متفاوت آلمانی‌ها به فیفا در جام جهانی ۲۰۲۲

به گزارش مملکت آنلاین، هفت تیم اروپایی حاضر در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ قطر که قصد داشتند به نشانه حمایت از دگرباشان جنسی از بازوبند کاپیتانی رنگین‌کمانی در این تورنمنت استفاده کنند که سرانجام در پی فشار فیفا از این کار صرف نظر کردند.

با وجود ممنوعیت استفاده از بازوبند (One Love)، تیم ملی آلمان به روش‌های دیگر قصد دارد حمایت خود را از این موضوع نشان دهد.

بازیکنان تیم ملی آلمان پیش از دیدار با ژاپن در عکس دسته جمعی خود به نشانه اعتراض جلوی دهان خود را گفتند تا بدین شکل اعتراض خودشان را نسبت به اعمال فشار فیفا ابراز کنند.

انتهای پیام/

منبع: کیکر

ارسال نظر

  • فوتبالی ارسالی در

    ... ژاپن خوب درسی به آلمانی‌ها داد تا بدونند فوتبال جای هرج ومرج سیاسی نیست، یخ زمانی آقای فوتبال بودی الان اون آلمان سابق نیستی...!!!!

  • ایران ارسالی در

    آلمانی‌ها کلا غربی‌ها خودشون رو تافته ی جدا بافته ميدونند آن شاالله هرچی زودتر از صحنه ی روزگار محو بشن .الدنگهای خودخواه واز خود راضی .

  • زهرا ارسالی در

    امیر قطر خیلی مرد هستش، دمش گرم، همه ی عوضیها رو سوسک کرد، از اینترنشنال و رضا بازها و منافقها، که میخواستند بر علیه تیم ایران جو بدهند، تا اسرائیل غاصب که جایگاهش رو به فلسطین مظلوم داد و ۷ تا تیم همجنس باز اروپایی،که قاطعانه سرجاشون نشوندشون، ای ولله خوشم اومد.