مچ‌بند هوشمند جدی سامسونگ قبل از معرفی لو رفت

گلکسی فیت ۳ با نمایشگر بزرگ‌تر از قبل در سایت رسمی سامسونگ لو رفت.

مچ‌بند هوشمند جدی سامسونگ قبل از معرفی لو رفت

به گزارش مملکت آنلاین، تصاویر فاش‌شده از گلکسی فیت ۳، تولید این مچ‌بند هوشمند در رنگ‌های سبز و نارنجی را نشان می‌دهند. سامسونگ از نوار پلاستیکی نرم و انعطاف‌پذیر در بند گلکسی فیت ۳ استفاده کرده است. کاربران با فشردن دکمه‌ی مچ‌بند می‌توانند بند آن را با بند موردعلاقه‌ی خود تعویض کنند.

احتمالاً شاهد افزایش ابعاد نمایشگر ۱٫۱ اینچی گلکسی فیت ۲ به ۱٫۶ اینچ باشیم که باعث تعامل بهتر و آسان‌تر کاربر با محتوای نمایشگر نسل جدید مچ‌بند هوشمند سامسونگ می‌شود.

انتظار می‌رود نمایشگر ۱٫۶ اینچی گلکسی فیت ۳ رنگ‌های شفاف‌تر و نور بیشتری از نمایشگر نسل قبلی مچ‌بند هوشمند سامسونگ داشته باشد.

photo_2024-02-01_01-47-38

به‌نوشته‌ی وبسایت Gadgets & Wearables، سامسونگ در گلکسی فیت ۳ از بدنه‌ی آلومینیومی استفاده خواهد کرد که وزن آن را به ۲۱٫۳۹ گرم می‌رساند.

احتمالاً گلکسی فیت ۳ به حسگر سنجش ضربان قلب، پایش سطح اکسیژن خون و حسگرهای ورزشی مجهز شود. باتری ۲۰۰ میلی‌آمپرساعتی این مچ‌بند هوشمند با توان شارژ ۵ وات شارژ می‌شود و انتظار می‌رود با شارژ کامل تا ۱۳ روز از شارژ مجدد بی‌نیاز باشد.

اطلاعاتی از قیمت مچ بند هوشمند سامسونگ دردسترس نیست؛ اما قبل‌تر شایعاتی مبنی‌بر افزایش دو‌برابری قیمت گلکسی فیت ۳ نسبت به گلکسی فیت ۲ به‌گوش می‌رسید. احتمالاً مچ‌بند هوشمند جدید سامسونگ با قیمت ۷۷ دلار عرضه شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر