پخش انیمیشن‌های روز از تلویزیون در تعطیلات نوروزی

تامین برنامه شبکه تهران سیما برای ایام نوروز تعدادی انیمیشن جدید تدارک دیده است که هر روز ساعت ۹ صبح روی آنتن می‌برد. «آلبرت و سرقت الماس»، «گوی اژدها»، «نیکلا کوچولو»، «بی نظیر»، «دریای عمیق»، «دی دی و دوستان»، «تام و جری در سرزمین آدم برفی‌ها»، «خرس‌های بونی» و ... از جمله انیمیشن‌های نوروزی شبکه تهران هستند که پخششان از سه شنبه، ۲۹ اسفند ماه آغاز می‌شود.

پخش انیمیشن‌های روز از تلویزیون در تعطیلات نوروزی

به گزارش مملکت آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، انیمیشن‌های شبکه تهران در ایام نوروز به شرح زیر هستند:

سه‌شنبه، ۲۹ اسفند انیمیشن «آلبرت و سرقت الماس» محصول دانمارک ساعت ۹ صبح پخش می شود. در خلاصه داستان این سینمایی آمده است: آلبرت پسر بچه شیطانی است که با ایگون دوست صمیمی هستند. او آرزو دارد یک بالن داشته باشد تا بتواند با آن پرواز کند و ...

چهارشنبه، اول فروردین انیمیشن «گوی اژدها، این داستان: ابر قهرمان» محصول ۲۰۲۲ ژاپن روی آنتن می‌رود. خلاصه داستان: رد ریبون نام یک شرکت به فرماندهی فرمانده رد است که کارهای شرورانه‌ای انجام می‌دهد و می‌خواهد که تمام پولهای دنیا را صاحب شود او دانشمندی به نام گرو را استخدام می‌کند و ... .

پنجشنبه، دوم فروردین انیمیشن «نیکلا کوچولو» محصول مشترک فرانسه لوکزامبورگ و کانادا ۲۰۲۲ پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این اثر آمده است: ژان ژاک و رونه گوسینی سال‌هاست که با هم دوستان صمیمی هستند. ژان ژاک که یک طراح و نقاش است نقاشی‌هایی از یک پسر بچه شیطان کشیده است که آن‌را به رونه نشان می‌دهد و رونه نام پسر بچه را نیکلا می‌گذارد و ... .

جمعه، سوم فروردین ماه «بی نظیر» محصول ۲۰۲۳ نروژ روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان: هدویگ دختری است که پدرش ابر قهرمان شهر است و همیشه بهترین کارها را برای شهر و مردمش انجام می‌دهد و مردم برایش یک مجسمه یاد بود می سازند. اما فصل بازنشستگی پدر فرا می‌رسد و ...

شنبه، ۴ فروردین «دریای عمیق» محصول ۲۰۲۳ چین پخش می شود. در خلاصه داستان این انیمیشن سینمایی آمده است: شینشو یک دختر بچه است که والدینش از هم جدا شده اند و او با پدرش زندگی می کند. در یک سفر دریایی در اثر طوفان شینشو به دریا می افتد و با موجوداتی آشنا می شود و...

یکشنبه، ۵ فروردین انیمیشن «دی دی و دوستان» محصول ۲۰۲۳ مالزی در ژانر طنز روی آنتن می رود. در خلاصه داستان انیمیشن دی دی و دوستان آمده است: دیدی و نانا و جوچو سه دوست صمیمی هستند که قرار است که امسال جشن سالانه را اجرا نمایند ولی چند موجود شرور و بدجنس مانع آنها می شوند و ... .

دوشنبه، ۶ فروردین انیمیشن «تام و جری در سرزمین آدم برفی ها» محصول ۲۰۲۲ آمریکا نمایش داده می شود. در خلاصه داستان این انیمیشن سینمایی آمده است: تام و جری مثل همیشه با هم درگیر هستند. برادرزاده جری یک موش برفی درست می‌کند که زنده می شود ولی بخاطر هوای گرم مدام کوچکتر می شود که جری و برادرزاده‌اش می‌خواهند او را به منطقه برفی و کوهستانی ببرند تا زنده بماند که دراین میان با تام درگیر می‌شوند و ... .

سه شنبه، ۷ فروردین انیمیشن «خرس‌های بونی: بازگشت به زمین» محصول ۲۰۲۲ پخش خواهد شد. در خلاصه داستان این انیمیشن آمده است: برامبل با برادرش برایان و مردی به نام ویک زندگی می کند آنها دوستان خوبی برای هم هستند تا اینکه گربه ای به نام آوی از سیاره دیگری به آنجا می آید و به دور از چشم ویک و برایان، برامبل را اذیت می کند و ... .

چهارشنبه، ۸ فروردین انیمیشن «نوجوان‌های جهش یافته نینجا» محصول ۲۰۲۳ امریکا روی آنتن می‌رود. در خلاصه داستان این سینمایی آمده است: لاک پشت های جهش یافته نینجا این بار می‌خواهند که عادی باشند و به مدرسه بروند اما با عده ای شرور رو به رو می شوند و ... .

پنجشنبه، ۹ فروردین انیمیشن «چیژیک پیژیک» محصول ۲۰۲۳ روسیه پخش می شود. در خلاصه داستان این سینمایی آمده است: دانا و لوشکا بچه هایی هستند که قرار است با سایر بچه‌ها به یک اردو بروند که شهر را ببینند. آنها مجسمه چیژیک پیژیک را که یک گنجشک است و مردم می گویند که با انداختن سکه روی آن آرزوهایشان برآورده می شود را می بینند و ... .

جمعه، ۱۰ فروردین انیمیشن «دفترکاراگاهی هنکا و کیویموتکا» محصول ۲۰۲۲ فنلاند به روی آنتن می رود. در خلاصه داستان این انیمیشن سینمایی آمده است: هنکا و ییکا با هم دوست هستند و هر دو علاقه وافری به کاراگاه شدن دارند آنها پرونده های زیادی را تا به حال به سرانجام رسانده اند. هنکا یک تبر خونی در خیابان همراه با یک جوراب شلواری پیدا می کند و آن را به یک قتل نسبت می دهد و ... .

برای روزهای پایانی نوروز هم تعدادی انیمیشن جدید پیش بینی شده است که به‌زودی جزئیاتشان اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر