وزیر کشور: طرح های نوآورانه را به مصرف کننده وصل کنید تا حمایت شوند

وزیر کشور گفت: در سال تولید، دانش بنیان و اشتغالزایی هستیم و بر ما واجب است مراکز رشد و پارک و علم و فناوری که در آن ایده نوآورانه ارائه می‌شود، شناسایی و از آن‌ها حمایت کنیم چراکه اقدامات خوبی در همدان در حوزه پارک و علم و فناوری و در زمینه‌های پزشکی، دندانپزشکی و... انجام شده است.

وزیر کشور: طرح های نوآورانه را به مصرف کننده وصل کنید تا حمایت شوند

به گزارش مملکت آنلاین، احمد وحیدی امروز در سفر یک روزه خود به همدان ضمن بازدید از نمایشگاه پارک و علم و فناوری همدان و هم‌چنین گلخانه گل رز روستای کوریجان، در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: در سال تولید، دانش بنیان و اشتغالزایی هستیم و بر ما واجب است مراکز رشد و پارک و علم و فناوری که در آن ایده نوآورانه ارائه می‌شود، شناسایی و از آن‌ها حمایت کنیم.

وزیر کشور بیان کرد: اقدامات خوبی در همدان در حوزه پارک و علم و فناوری و در زمینه‌های پزشکی، دندانپزشکی و... انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه از استاندار همدان می‌خواهم که ظرفیت‌ها را در این حوزه شناسایی و تقاضاهای استانی را وصل کند، بیان کرد: ظرفیت ها باید ابتدا در استان و بعد در کشور بازاریابی شود. شرایط ارائه کارها فراهم است، طرح‌ها را به مصرف کننده وصل کنید تا حمایت شوند.

وزیر کشور در بازدید از واحدهای تولیدی در جریان ظرفیت‌ها و مشکلات گلخانه تولید گل رز کوریجان  قرار گرفت. 

گفتنی است؛ این گلخانه در سال ۲۵ درصد افزایش تولید و ۲۵ درصد کاهش مصرف آب داشته باشند؛ نوع کشت گل رز در این گلخانه سیستم هوشمند و اتوماتیک است.

پروژه گلخانه کوریجان در سال ۹۷ با اعتبار ۶ میلیارد تومان در ۶ هزار و ۲۷۳ متر مربع  به بهره برداری رسید و امروز ۱۵ نفر به صورت مستقیم و ۶۰ نفر به صورت غیرمستقیم در آن مشغول به کار هستند.

انتهای پیام/

ارسال نظر