تعرفه‌های جدید آزمایشگاه‌های همکار غذا و دارو تا اواسط مرداد اعلام خواهدشد

مدیرکل آزمایشگاه‌های مرجع کنترل کیفیت غذا، دارو و تجهیزات از اعلام تعرفه‌های جدید آزمایشگاه‌های همکار سازمان غذا و دارو تا اواسط مرداد خبر داد.

تعرفه‌های جدید آزمایشگاه‌های همکار غذا و دارو تا اواسط مرداد اعلام خواهدشد

به گزارش مملکت آنلاین، مهدی انصاری دوگاهه درباره اقدامات انجام شده برای اصلاح تعرفه‌های آزمایشگاه‌های غذا و دارو، اظهار کرد: با تاکید سازمان برنامه و بودجه مبنی بر تلفیق تعرفه‌های ماده ۲۴ با ماده ۲۵ که به معاونت درمان مربوط می‌شود، به منظور اعلام تعرفه‌ای واحد در موارد مشترک، جلساتی برگزار و موضوع نهایی شد.

وی افزود: با توجه به فرایند پیش‌بینی شده امیدواریم تا اواخر تیرماه ماه یا اواسط مرداد تعرفه‌ها را به صورت رسمی اعلام کنیم. به این ترتیب بهبود شایانی در وضعیت مالی دریافتی آزمایشگاه‌ها خواهیم داشت.

بنابر اعلام سازمان غذا و دارو، وی همچنین به مبحث مربوط به تعرفه‌های نمونه‌های PMS و PMQC اشاره کرد و افزود: با توجه به دستور معاونت توسعه که هیچ آزمونی بدون دریافت هزینه‌ها قابل انجام نیست، بنابراین بخش IT سازمان قطعا درگاه‌هایی که برای دریافت این هزینه‌هاست را می‌بندد و لازم است حتما قبل از دریافت آزمون، تعرفه‌ها دریافت شود. به این منظور نیز بودجه‌ای در اختیار معاونت‌ها قرار داده می‌شود که معاونت مربوطه هزینه‌ها را پرداخت کند. در مجموع هیچ آزمونی را بدون انجام مراحل مالی آن نمی‌توانیم پیش ببریم.

انتهای پیام/

ارسال نظر