اعلام آمادگی رییس سازمان اداری و استخدامی کشور برای جذب ایرانیان خارج از کشور

رییس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت: زمینه و ظرفیت های لازم از طریق بنیاد ملی نخبگان برای جذب ایرانیان خارج از کشور در دستگاه های اجرایی و به خصوص کسانی که در سطوح عالی در دانشگاه ها هستند، فراهم و پیش بینی شده است.

اعلام آمادگی رییس سازمان اداری و استخدامی کشور برای جذب ایرانیان خارج از کشور

به گزارش مملکت آنلاین، میثم لطیفی درباره جذب و به کارگیری ایرانیان خارج به کشور به شکل مستقیم یا غیرمستقیم اظهار کرد: مسئولیت این کار با بنیاد ملی نخبگان و معاونت علمی رییس جمهور است. برای نخبگانی که در خارج از کشور هستند و می خواهند به کشور بازگردند (که از همه آنها برای بازگشت به کشور دعوت می کنیم) یک مجموعه ای ایجاد شده و زمینه و ظرفیت های لازم از طریق بنیاد ملی نخبگان برای جذب این عزیزان در دستگاه های اجرایی و به خصوص کسانی که در سطوح عالی در دانشگاه ها هستند، فراهم و پیش بینی شده است.

وی گفت: شرکت های دانش بنیان قطعاً در این فضا می توانند کمک کنند که در حال حاضر پیگیر این موضوع هستند تا در نهایت بتوانیم از ظرفیت این عزیزان استفاده کنیم.

لطیفی درباره آمار استخدام و به کارگیری نخبگان خارج از کشور اظهار داشت: آمار مربوطه را معاونت علمی و بنیاد ملی نخبگان دارند، اما تأکید ما این است که در به کارگیری ایرانیان خارج از کشور در ادارات و حوزه های مربوطه آمادگی داریم و کمک و همکاری های لازم را خواهیم داشت.

انتهای پیام/

ارسال نظر