احداث ۱۲۵ هزار و ۹۰۰ واحد مسکونی تا پایان بهمن ماه سال گذشته در شهرهای جدید کشور

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور گفت: ۱۲۵ هزار و ۹۰۰ واحد مسکونی تا پایان بهمن ماه سال گذشته در شهرهای جدید کشور ساخته شد.

احداث ۱۲۵ هزار و ۹۰۰ واحد مسکونی تا پایان بهمن ماه سال گذشته در شهرهای جدید کشور

به گزارش مملکت آنلاین، سعید غفوری در جریان بازدید از شهر جدید امیرکبیر در جمع خبرنگاران، افزود: روند ساخت مسکن از اسفندماه سال گذشته تاکنون جهش خوبی داشته و به ۱۶۵ هزار واحد رسیده و برای ۳۳۵ هزار واحد نیز روند تامین زمین در حال انجام است.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کشور ضمن اشاره به انجام بازدیدهای مستمر از کارگاه‌ها از هفته آینده عنوان کرد: باتوجه به تعهداتی که به مردم داده شده کارگاه‌ها باید در ۲ تا سه شیفت فعال و در شهرهایی که از برنامه زمان بندی عقب هستند باید شیفت‌های جبرانی در نظر گرفته شود. 

غفوری گفت: در شهرهای جدید تنها بحث نظارت نیست بلکه حمایت و هدایت نیز با جدیت انجام و پیگیری می‌شود.

وی اظهار کرد: پیش از این در شهر امیرکبیر یک‌هزار و ۱۳۱ واحد مسکن در قالب طرح مسکن مهر و طرح حمایتی تعریف شده بود و هم‌اکنون نیز سه هزار واحد به صورت ویلایی در این شهر در حال ساخت است.
مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید کطور بیان کرد: هشت هزار قطعه زمین ۲۰۰ متری در قالب واگذاری گروهی و انفرادی در شهر امیرکبیر در پنج محله در حال انجام است و واگذاری یک‌هزار قطعه زمین ۲۰۰ متری در قالب طرح جوانی جمعیت نیز برنامه‌ریزی شده است.
غفوری ادامه داد: حدود چهار هزار واحد مسکونی نیز در شهر مهاجران در حال ساخت و واگذاری است.

انتهای پیام/

ارسال نظر