اطلاعیه تجمع سراسری ۹ دی منتشر شد

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با صدور اطلاعیه ای از مردم برای شرکت در تجمع سراسری ۹ دی؛ روز بصیرت و میثاق امت با ولایت دعوت کرد.

اطلاعیه تجمع سراسری ۹ دی منتشر شد

به گزارش مملکت آنلاین در متن اطلاعیه دعوت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آمده است: «یوم‌الله ۹ دی، پاسداشتِ بصیرت ملت در خنثی‌سازی توطئه‌ آمریکایی - صهیونیستی است که به قصدِ ضربه‌زدن و استحاله نظام جمهوری اسلامی و ایجاد خلل در صفوف ملت و شکاف بین امت و امامت طراحی و به صحنه نمایش آورده شد ولی با تجلی دست قدرت الهی و سیلیِ محکم نسل سوم و با بصیرت انقلاب و با حضور بی‌نظیرِ مردم شکست خورد.

ذات آمریکا و رژیم منحوس صهیونیستی با بی‌ثبات‌سازی، تجاوز و توطئه سرشته شده و حملات جنون‌آمیز پس از شکستِ عملیات طوفان‌الاقصی و ترور سردار پرافتخار و الهام‌بخش سپاه پاسداران انقلاب اسلامی «سید رضی موسوی»، هم‌رزم دیرین شهید قدس و فلسطین حاج قاسم سلیمانی در آستانه سالروز شهادت ایشان، تداوم فتنه‌گری‌های نظام سلطه در منطقه و استمرار خطای راهبردی رژیم آپارتاید برای خروج از باتلاق خودساخته برای ترمیم آبروی از دست رفته خویش است.

بی‌شک تنها راه مقابله با فتنه‌ها و اقدامات تحریک آمیز رژیم صهیونیستی و آمریکا، آگاهی از جنگ ترکیبی و پیچیده دشمن و همچنین بصیرت و پیروی از فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت‌آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای(مد ظله العالی) و ایستادگی برآرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی است.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی ضمن تبریک و تسلیت شهادت سردار سرافزار اسلام به پیشگاه حضرت ولی‌عصر، رهبر معظم انقلاب و مردم ایران اسلامی از ملت بصیر ایران عزیز دعوت می‌نماید تا با حضور حماسی در مراسم یوم الله ۹ دی در تهران و سراسر کشور، ضمن محکومیت رژیم جنایتکار و تروریست اسرائیل حمایت خود را از آرمان‌های انقلاب اسلامی، گروه‌های مقاومت فلسطینی و تجدید میثاق با ولی‌امرمسلمین جهان اعلام نمایند.

مراسم یوم الله ۹ دی «روز بصیرت و میثاق امت با ولایت»؛ در تهران از ساعت ۱۵:۰۰ در میدان آئینی امام حسین(علیه السلام) با سخنرانی دکتر زاکانی شهردار محترم تهران برگزار خواهد شد.»

انتهای پیام/

ارسال نظر