اعلام محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های کشور تا صبح شنبه

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا گفت : محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های کشور تا صبح شنبه ادامه دارد .

اعلام محدودیت‌های ترافیکی در جاده‌های کشور تا صبح شنبه

به گزارش مملکت آنلاین، سرهنگ احمد شیرانی درباره محدودیت‌های تردد موتورسیکلت در برخی از جاده‌ها در تعطیلات پایان هفته اظهارکرد: ممنوعیت تردد موتورسیکلت‌ها از ساعت ۱۲ ظهر روز گذشته (۲۵ اردیبهشت) از محور‌های کرج-چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران- سمنان- مشهد و بالعکس آغاز شده و تا ساعت ۶ صبح روز شنبه (۳۰ اردیبهشت) نیز ادامه دارد.

وی خاطرنشان کرد: تردد موتور سیکلت‌های انتظامی و امدادی برای ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

محدودیت‌های ترافیکی در محور کرج-چالوس

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا درباره محدودیت‌های تردد در محور کرج-چالوس توضیح داد: 

تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس کماکان ممنوع است. همچنین تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز‌های سه‌شنبه و چهارشنبه (۲۶ و ۲۷ اردیبهشت) از مرزن‌آباد به سمت کرج ممنوع بوده و درصورت اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴، از کرج میدان امیرکبیر و آزاد راه تهران-شمال به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

شیرانی درباره وضعیت تردد انواع وسایل نقلیه در روز جمعه (۲۹ اردیبهشت‌ماه) تاکید کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۳ تا ۲۴ روز جمعه (۲۹ اردیبهشت) از کرج و ابتدای آزادراه تهران ـ شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۶ تا ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به‌صورت یک طرفه خواهد بود.

محدودیت‌های ترافیکی در محور هراز

وی همچنین درباره محدودیت‌های تردد در محور هراز تصریح کرد: تردد کلیه تریلر‌ها ازمحور هراز کماکان ممنوع است. همچنین تردد کلیه کامیون‌ها وکامیونت‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز گذشته (۲۵ اردیبهشت) آغاز شده و دوباره از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه (۲۶، ۲۸ و ۲۹ اردیبهشت) در این محور ادامه دارد.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی فراجا درباره تردد انواع وسایل نقلیه در این محور گفت: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت ۱۴ تا ۲۲ روز جمعه (۲۹ اردیبهشت) از رودهن به سمت آمل ممنوع است و از ساعت ۱۶ تا ۲۲ همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) در صورت اعلام مأمورین مستقر در محل به‌صورت مقطعی یک طرفه انجام می‌شود.

شیرانی در پایان تاکید کرد: اجرای محدودیت‌های مذکور منوط به افزایش حجم تردد در محور‌ها خواهد بود و چنانچه وضعیت ترافیک عادی باشد، با هماهنگی اجرای محدودیت‌ها کان لم یکن تلقی می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر