پیکر شهدای خدمت به قم رسید

پیکر خادم الرضا، رئیس‌جمهور شهید و همراهان برای وداع و تشییع از جوار حرم مطهر حضرت معصومه(س) به سمت مسجد جمکران وارد قم شد.

پیکر شهدای خدمت به قم رسید

به گزارش مملکت آنلاین، پیکر خادم الرضا، رئیس‌جمهور شهید و همراهان ایشان پس از تشییع باشکوه و بدرقه مردم غیور و قدرشناس آذربایجان شرقی، برای وداع و تشییع از جوار حرم مطهر حضرت معصومه(س) به سمت مسجد جمکران وارد قم شد.

پیکر حجت الاسلام رئیسی و همراهان ایشان که در سانحه سقوط بالگرد به شهادت رسیدند در بدو ورود به قم به مدرسه فیضیه منتقل و مراسم وداع با حضور طلاب و روحانیون برگزار خواهد شد.

سپس پیکر شهید سید ابراهیم رئیسی وارد حرم حضرت معصومه می‌شود و پس از طواف در حرم مطهر بانوی کرامت به سمت جمکران تشییع می‌شود.

مراسم وداع، تشییع و تدفین پیکر مطهر شهید حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی طی روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه در شهرهای تبریز، قم، تهران، بیرجند و مشهد مقدس برگزار می‌شود.

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور که برای افتتاح سد مرزی «قیز قلعه‌سی» به آذربایجان شرقی سفر کرده بود، به علت سانحه‌ای که برای بالگرد حامل وی و همراهانش رخ داد، ‌ به شهادت رسید.

آیت‌الله آل هاشم امام جمعه تبریز، حسین امیرعبداللهیان وزیر امورخارجه، مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و چند تن دیگر از همراهان از جمله سرنشینان بالگرد حامل رئیس‌جمهور بوده‌اند.

انتهای پیام/

ارسال نظر