محدودیت های ترافیکی در شهر قم همزمان با تشییع پیکر مطهر رئیس جمهور و همراهان

محدودیت های ترافیکی در شهر قم همزمان با تشییع پیکرهای مطهر حجت الاسلام رییسی رییس جمهور مردمی و همراهان وی اعلام شد.

محدودیت های ترافیکی در شهر قم همزمان با تشییع پیکر مطهر رئیس جمهور و همراهان

به گزارش مملکت آنلاین، سرهنگ غلامرضا صدفی گفت با توجه به تشییع شهدای خدمت که عصر امروز در شهر مقدس قم انجام می‌شود محدودیت‌های ترافیکی اعمال خواهد شد.

وی افزود: بلوار پیامبر اعظم (ص) از محدوده بلوار سمیه به سمت مسجد مقدس جمکران و مسیر برگشت به صورت کامل مسدود و تردد هرگونه وسیله نقلیه اعم از خودرویی و موتوری ممنوع است. همچنین ورودی‌های منتهی به بلوار پیامبر اعظم از سمت زیرگذرهای کبیری و آیت الله حکیم و بلوار بسیج مسدود است.

به گفته صدفی، مسجد مقدس جمکران محدوده درب شماره ۲ از دوربرگردان مترو تا دوربرگردان بانک ملت به طور کامل مسدود و توقف هرگونه وسیله نقلیه در این محدود ممنوع و در صورت توقف توسط جرثقیل منتقل می‌شود.

رئیس پلیس راهور قم به شهروندان توصیه کرد: با توجه به حجم ورود زائران و مهمانان به شهر مقدس قم و ظرفیت محدود پارکینگ‌های اطراف حرم مطهر حضرت معصومه (س) و مسجد مقدس جمکران جهت کمک به روانی ترافیک و جلوگیری از قرار گرفتن در راه بندان و گره‌های ترافیکی و اختصاص ظرفیت پارکینگ‌ها به زائران و مهمانان از تردد با وسیله نقلیه شخصی به خصوص در محدوده بلوار پیامبر اعظم جدا خودداری نموده و حتی الامکان از وسایل نقلیه عمومی و ناوگان اتوبوسرانی استفاده نمایند.

انتهای پیام/

ارسال نظر