دستگیری عاملان تیراندازی در نارمک تهران

معاون مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران از شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی در درگیری اراذل و اوباش در منطقه هفت حوض نارمک خبر داد.

دستگیری عاملان تیراندازی در نارمک تهران

به گزارش مملکت آنلاین، سرهنگ سعید راستی روز پنج شنبه از شناسایی و دستگیری عاملان تیراندازی در درگیری اراذل و اوباش در منطقه هفت حوض خبر داد و گفت: چند روز گذشته ماموران پایگاه چهارم سازمان اطلاعات پلیس تهران، خبری را درخصوص تیر اندازی و درگیری دسته جمعی چندین تن از اراذل و اوباش شرق تهران که با استفاده از سلاح گرم باعث ایجاد جراحت شده بودند دریافت کردند و در بررسی‌های بیشتر مشخص شد درگیری موصوف بین چندین نفر از اراذل و اوباش شرور در منطقه نظام آباد صورت گرفته است.

وی ادامه داد: به محض دریافت این خبر، بلافاصله پیگیری موضوع در دستور کار ماموران پایگاه چهارم پلیس اطلاعات قرار گرفت و در همین خصوص پس از انجام اقدامات پلیسی مشخص شد عاملان این درگیری مسلحانه تعداد ۴ نفر از اراذل و اوباش سابقه دار می باشند.

معاون مرکز عملیات پلیس اطلاعات تهران بیان کرد: ماموران پلیس پس از انجام اقدامات لازم درخصوص شناسایی این افراد موفق شدند متهمان را در مخفی‌گاهشان در محدوده میدان نبوت تهران دستگیر کنند.

این مقام انتظامی در ادامه با اشاره به اینکه کشف یک قبضه سلاح جنگی به همراه یک خشاب و ۳ تیر جنگی از مخفی‌گاه متهمان اضافه کرد: تمامی افراد دستگیر شده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

راستی خاطرنشان کرد: پلیس در مسیر تحقق این مهم با قاطعیت و جدیت کامل با اراذل و اوباش و افرادی که قصد بر هم زدن نظم و امنیت عمومی و آسایش و امنیت شهروندان را داشته باشند برخورد جدی خواهد کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر