کشف ۲۲ هزار انواع موادمحترقه در استان اصفهان

فرماندهان نیروی انتظامی خمینی شهر، شاهین شهر و بویین میاندشت از توابع استان اصفهان از کشف بیش از ۲۲ هزار ماده مُحترقه در این شهرها در آستانه مراسم «چهارشنبه سوری» خبر دادند.

کشف ۲۲ هزار انواع موادمحترقه در استان اصفهان

به گزارش مملکت آنلاین، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان شاهین شهر و میمه از کشف ۱۲ هزار و ۶۶۰ ماده مُحترقه غیرمجاز در بازرسی از زیر زمین یک خانه خبر داد.

سرهنگ هادی کیان‌مهر افزود: مأموران انتظامی کلانتری ۱۱ شاهین شهر با انجام اقدامات هوشمندانه پلیسی از ورود یک محموله مواد محترقه غیرمجاز به این شهر و انبار آن در زیرزمین یک خانه مطلع شدند و به منظور پیشگیری از وقوع حوادث ناگوار و حفظ امنیت و آرامش شهروندان در مراسم چهارشنبه سوری، توقیف آن را در دستور کار قرار دادند.

فرمانده انتظامی شاهین شهر و میمه افزود: یک متهم در این پیوند دستگیر و به مرجع قضایی تحویل داده شد.

وی هشدار داد: پلیس در چهارشنبه آخر سال با هنجارشکنان و ناقضان امنیت اجتماعی و کسانی که با فروش و استفاده از مواد محترقه غیرمجاز و خطرناک، سلامت دیگران را به خطر می‌اندازند، بطور قاطع برخورد خواهد کرد.

همچنین فرمانده انتظامی خمینی‌شهر نیز از کشف بیش از ۱۰ هزار ماده مُحترقه غیرمجاز در عملیات ماموران انتظامی این فرماندهی خبر داد.

سرهنگ غلامرضا براتی افزود: چهار متهم در این زمینه دستگیر و به مراجع قضایی معرفی شدند.

در همین پیوند؛ فرمانده انتظامی بویین میاندشت نیز از شناسایی و برخورد با ۲ واحد صنفی مُتخلف در زمینه توزیع مواد محترقه غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ حمزه بهرامی گفت: مأموران با اقدامات هوشمندانه پلیسی از فروش مواد محترقه غیرمجاز در تعدادی از واحدهای صنفی سطح شهرستان مطلع شدند و پس از بازرسی یکهزار و ۷۳۵ ماده محترقه غیرمجاز کشف کردند.

وی ادامه داد: در این رابطه ۲ مُتخلف شناسایی و به مرجع قضایی معرفی شدند.

این فرمانده انتظامی از مردم خواست هرگونه فعالیت مُجرمانه در باره تهیه و توزیع مواد مُحترقه غیرمجاز را از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/

ارسال نظر