کشف ۳۷ هزار عدد موادمحترقه در لار

فرمانده انتظامی لار با اشاره به برخورد قاطع پلیس با هنجار شکنان در چهارشنبه آخر سال از کشف ۳۷ هزار و ۷۴۱ عدد مواد محترقه در این شهرستان خبر داد.

کشف ۳۷ هزار عدد موادمحترقه در لار

به گزارش مملکت آنلاین، سرهنگ سیدمحمد یوسفی گفت: متأسفانه هر ساله در روزهای منتهی به آغاز سال نو، روزهایی سخت و دلهره آور برای بعضی از خانواده‌ها رقم می‌خورد؛ روزهایی که یاد آور حوادث تلخ و ناگواری برای برخی از خانواده‌هاست و در آستانه سال جدید شادی و نشاط آنان را به غم و اندوه تبدیل کرده است.

وی افزود: علیرغم اقدام‌های پیشگیرانه، باز هم شاهد حوادث ناخوشایندی از سوی هنجارشکنانی هستیم که سالمندان و خردسالان نیز قربانی رفتارهای ناهنجار از سوی آنان می‌شوند.

یوسفی با اشاره به ماده ۶۱۸ قانون مجازات اسلامی، گفت: با کسانی که بخواهند به بهانه برگزاری مراسم چهارشنبه سوری امنیت و آرامش مردم را به مخاطره بیاندازند به شدت برخورد خواهد شد و ضمن توقیف خودروهای متخلف در این راستا، طی هماهنگی‌های صورت گرفته با مراجع قضائی این افراد تا پایان تعطیلات نوروزی در بازداشت پلیس قرار خواهند گرفت.

وی از کشف ۳۷ هزار و ۷۴۱ عدد انواع ماده محترقه در این شهرستان خبر داد و افزود: در این ارتباط ضمن توقیف ۳ خودرو و پلمب ۴ واحد صنفی عرضه کننده مواد محترقه، ۶ نفر از عاملان و توزیع کنندگان مواد محترقه که با مقاصد سودجویانه و گاهاً ناآگاهی از عواقب این شادی کاذب در شهرستان فعالیت می‌کردند نیز دستگیر و به مرجع قضائی معرفی شدند.

انتهای پیام/

ارسال نظر