دستگیری زورگیر مسافربرنما در شهرری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارقی خبر داد که تحت پوشش مسافربر اقدام به زورگیری از مسافران می‌کرد.

دستگیری زورگیر مسافربرنما در شهرری

به گزارش مملکت آنلاین، سرهنگ محمد قاسم طرهانی، فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: با افزایش سرقت به عنف تحت پوشش راننده مسافربر در هفته‌های اخیر در "شهرری" و ارجاع پرونده به پلیس آگاهی، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار کارآگاهان زبده پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در بررسی‌های تخصصی مشخص شد که یک سارق در قالب مسافربر، پس از سوار کردن مسافر به مقاصد مختلف شهر، در طول مسیر و در محله‌های خلوت با تهدید سلاح سرد اقدام به زورگیری تلفن همراه، کارت بانکی و وجه نقد آن‌ها می‌کند.

سرهنگ طرهانی گفت: با به دست آوردن این اطلاعات و با اقدامات فنی و پلیسی کارآگاهان پلیس آگاهی مخفیگاه سارق در محدوده شهرری شناسایی و روز گذشته با هماهنگی‌های قضایی به محل اعزام شدند و در یک عملیات پلیسی متهم دستگیر و خودروی وی نیز توقیف شد.

وی تصریح کرد: متهم در تحقیقات انجام شده به جرم خود اعتراف کرد و در ادامه چندین شاکی شناسایی و به پلیس آگاهی دعوت شده اند.

طرهانی در پایان با اشاره به اعزام متهمان به دادسرای شهرری خاطرنشان کرد: شهروندان آگاه باشند که به هیچ وجه سوار خودرو‌های مشکوک نشوند و در صورت امکان از ناوگان‌های حمل و نقل عمومی استفاده کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظر