نماینده لردگان، خانمیرزا و فلارد مشخص شد

سیدروح‌الله موسوی با کسب بیشترین آرا به عنوان نماینده مردم شهرستان‌های لردگان، خانمیرزا و فلارد به مجلس دوازدهم شورای اسلامی راه یافت.

نماینده لردگان، خانمیرزا و فلارد مشخص شد

به گزارش مملکت آنلاین، محسن حسین میرزایی، رئیس ستاد انتخابات چهارمحال وبختیاری، ۱۲ اسفندماه ضمن تشکر از حضور پرشور مردم و دست‌اندرکاران انتخابات روز گذشته، اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته طی یک سال گذشته، شاهد حضور پرشور مردم استان بودیم، که با حضور پرشور در انتخابات برگ زرین دیگری در حماسه‌های گذشته رقم خورد.

وی افزود:از حیث امنیت، رقابت، سلامت و مشارکت، انتخاباتی که در چهارمحال و بختیاری برگزار شد نسبت به ۴۴ سال گذشته بی نظیر بود که از این بابت خدا را شاکرم.

حسین میرزایی با بیان اینکه تا این لحظه شمارش آرا در شعب اخذ رای ۷۹۱ گانه استان انجام شده است، تصریح کرد: در فرمانداری‌های ۱۲ گانه استان تجمیع صورت گرفته و به مراکز چهار حوزه انتخابیه ارسال شده که تجمیع آن از سوی فرمانداران و هیات نظارت جمع بندی و در حال انجام است و هیات نظارت هر شهرستانی باید تایید و فوراً نتایج اعلام خواهد شد.

وی گفت: تا این لحظه سید روح‌الله موسوی بیدلی با آرای ۵۶ هزار و ۸۵۰ رای از مجموع آرای صحیح ۱۳۳ هزار و ۸۸۳ رای منتخب مردم شهرستان‌های لردگان، خانمیرزا و فلارد شد، مابقی حوزه‌ها به محض آماده شدن نتایج اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

ارسال نظر